SDATA

جامعه

جامعه

جامعه انسانی را می‌­توان به عنوان گروهی از افراد تعریف کرد که درگیر روابط پایدار بین فردی هستند یا یک گروه اجتماعی بزرگ که در یک منطقه جغرافیایی یا اجتماعی مشترک قرار دارد و به طور معمول تابع یک اقتدار سیاسی و انتظارات فرهنگی غالب یکسان می­‌باشد.

مقوله جامعه درSDATA کمی متفاوت از مقوله­‌های دیگر است زیرا به طور مستقیم با یک صنعت یا یک شاخه اقتصادی متمایز ارتباط ندارد. جامعه شامل طیف گسترده­‌ای از مباحث در سراسر صنایع می‌شود، مانند شاخص­‌های کلان اقتصادی به عنوان تولید ناخالص داخلی یا ارقام اشتغال عمومی برای نیروی کار.

علاوه بر این، همه موارد مربوط به جمعیت عمومی یک کشور در این طبقه‌بندی قرار می­‌گیرد. موارد گوناگونی که شامل جمعیت‌شناسی عمومی، آموزش و مذهب، سیاست و دولت می‌شوند.

جامعه در هفت زیر شاخه سازماندهی شده است. همان طور که قبلاً ذکر شد داده­‌هایی در مورد جمعیت‌شناسی وجود دارد که شامل آمار عمومی جمعیت مانند میزان تولد و مرگ‌و‌میر، تعداد ازدواج و طلاق، یا قومیت و سن می‌شوند. همچنین داده­‌هایی درباره ساختار و وضعیت زندگی خانواده‌ها و خانوار­ها را به طور کلی در برمی­‌گیرند.

دومین زیر شاخه اصلی شامل اطلاعات مربوط به توسعه و وضعیت اقتصادی کشورها است. در قسمت داده­‌های کلان اقتصادی و خرد اقتصادی، داده­‌های مربوط به اشتغال، اندوخته­‌ها، درآمد و فقر، هزینه زندگی و موارد دیگر جمع‌آوری شده است.

سیاست و دولت سومین زیر مجموعه اصلی است که کلیه داده­‌ها و آمارهای مربوط به کار و وضعیت دولت مانند هزینه‌ها، برنامه‌های بودجه و بدهی­‌های عمومی را ارائه می­‌دهد. افکار عمومی در مورد مسائل سیاسی و بحث و گفتگو را می توان در این بخش یافت.

چهارمین زیر شاخه در زمینه جرم و اجرای قانون، آموزش، دین و جغرافیا و محیط زیست است.

شرکت دانش بنیان اس دیتا با درک ضرورت توسعه خدمات سازمانی داده محور، در سال 1393 آغاز به کار کرد.
این مجموعه با پرورش متخصصان متبحر در زمینه تحلیل اطلاعات فعالیت خود را به طور تخصصی در زمینه‌های تحقیقات بازار، مدیریت ارتباط با مشتری، هوش تجاری، برنامه‌ریزی فروش و مدیریت اثربخشی تبلیغات و توسعه برند گسترش داد.
این شرکت با توسعه و ارائه خدمات خود با محوریت تحلیل داده‌ها، داده‌کاوی (Data Mining) و بیگ دیتا تحولی در اجرای پروژه‌های پژوهشی – صنعتی ایجاد کرده است.

نماد ها


logo-samandehi

آدرس ، تلفن ، ایمیل

تهران، میدان شهر زیبا، خیابان احمد کاشانی، خیابان پردیس

ساختمان پردیس         02140443660        Info@sdata.ir