SDATA

پلاستیک و لاستیک

پلاستیک و لاستیکپلاستیک و لاستیک از مؤثرترین مواد در عصر جدید هستند. مواد پلاستیکی به موادی با حالت جامد پلیمری آلی اطلاق می‌شوند که می­‌توانند به روش مصنوعی یا نیمه مصنوعی تولید شوند. مواد اولیه برای تولید پلاستیک معمولاً محصولات پتروشیمی هستند. پلاستیک ویژگی‌­های جالب و خارق‌العاد‌‌ه‌ای دارد. سختی، انعطاف­‌پذیری، شکل‌­پذیری و همچنین مقاومت و ضد ضربه بودن آن باعث می‌­شود که استفاده از آن در هر مکانی مناسب باشد. اگرچه، چنین ویژگی‌هایی به روش تولید پلاستیک بستگی دارد و به دلیل استفاده از مواد افزودنی در فرآیند تولید، این ویژگی­‌ها در انواع مواد پلاستیکی متفاوت هستند.

کل تولید جهانی پلاستیک سالانه حدود ۳۰۰ میلیون تن متریک (هزار کیلویی) تخمین زده می­‌شود. تنها کشور تولیدکننده پیشرو در صنعت پلاستیک چین است که تقریباً یک چهارم پلاستیک جهان را تولید می‌­کند. صنعت پلاستیک بخش مهمی از صنایع شیمیایی است که به طور عمده در تسلط رقبای برتر جهانی این شاخه از صنعت مانند شرکت‌های LyondellBasell ، Dow Chemical ، DuPont ، BASF و Bayer قرار دارد.

صنعت پلاستیک و لاستیک زیرشاخه­ دیگر صنایع شیمیایی محسوب می‌­شود. امروزه حدود ۶۰ درصد از کل تولید جهانی لاستیک به صورت مصنوعی تولید می­‌شود. محصولات اصلی هر دو صنعت لاستیک مصنوعی و صنعت مواد پلاستیکی به طور عمده از پتروشیمی‌­ها به دست می­‌آیند و با یکدیگر زیر شاخه منسجمی را تشکیل می­‌دهند. این درحالی است که پیش از این، لاستیک تنها از لاتکس حاصل از درختان لاستیکی تولید می­‌شد. لاستیک به دلیل ویژگی­‌های خاص از قبیل قابلیت کشش، مقاومت و همچنین ضد آب بودن آن، در بسیاری از صنایع رواج پیدا کرده و اغلب مورد استفاده قرار می­‌گیرد.

شرکت دانش بنیان اس دیتا با درک ضرورت توسعه خدمات سازمانی داده محور، در سال 1393 آغاز به کار کرد.
این مجموعه با پرورش متخصصان متبحر در زمینه تحلیل اطلاعات فعالیت خود را به طور تخصصی در زمینه‌های تحقیقات بازار، مدیریت ارتباط با مشتری، هوش تجاری، برنامه‌ریزی فروش و مدیریت اثربخشی تبلیغات و توسعه برند گسترش داد.
این شرکت با توسعه و ارائه خدمات خود با محوریت تحلیل داده‌ها، داده‌کاوی (Data Mining) و بیگ دیتا تحولی در اجرای پروژه‌های پژوهشی – صنعتی ایجاد کرده است.

نماد ها


logo-samandehi

آدرس ، تلفن ، ایمیل

تهران، میدان شهر زیبا، خیابان احمد کاشانی، خیابان پردیس

ساختمان پردیس         02140443660        Info@sdata.ir