SDATA

پرداخت دیجیتال

پرداخت دیجیتال حقایق و داده­‌های بازار مربوط به پرداخت‌های دیجیتالی را ارائه می­‌دهد. این داده­‌ها شامل اطلاعاتی در مورد روش­‌های پرداخت رایج، حجم معاملات و همچنین آمار جمعیت شناختی و پرداخت‌­های آنلاین خاص هر کشور است.

مبحث پرداخت‌­های دیجیتالی جزء جدایی­‌ناپذیر حوزه تجارت الکترونیکی است و شامل انواع مختلف انتقال وجوه الکترونیکی، از قبیل کار‌‌‌ت­‌های اعتباری، کارت‌های بدهی، چک­‌های الکترونیکی و پول­‌های الکترونیکی می­‌باشد. داده‌­های مربوط به سیستم ارتباطات میدان نزدیک (NFC) و استفاده از ارائه‌­دهندگان خدمات پرداخت آنلاین مانند PayPal و Google Wallet نیز در این بخش قرار دارند. داده­‌های بازار نشان می­‌دهد که محبوبیت هر نوع پرداخت سیار با توجه به منطقه و نوع دستگاه مورد استفاده برای انجام خرید متفاوت است. سرویس پرداخت دیجیتال PayPal متعلق به شرکت eBay که یکی از محبو‌ب­‌ترین ارائه‌دهندگان خدمات پرداخت آنلاین طی چند سال گذشته بوده‌­است افزایش مداومی را در حجم پرداخت‌­ها را تجربه کرده‌است. ایده جدید استفاده از کیف پول موبایل مخصوصاً برای پرداخت در محل فروش (یعنی با سیستم­‌های پرداخت سیار) هنوز در حال توسعه است، اما آمارها نشان می­‌دهد که استفاده از آن به آرامی در حال افزایش می‌باشد.

با افزایش استفاده از پرداخت دیجیتالی، امنیت این معاملات آنلاین نیز اهمیت پیدا می­‌کند، همان‌طور که اقدامات متعدد انجام شده توسط کاربران برای تأمین اطلاعات آن‌ها گویای این اهمیت است. بسیاری از افراد که نگران سوءاستفاده از داده‌­های خود یا رهگیری رمزنگاری­‌ها هستند، از استفاده از هر نوع روش پرداخت سیار خودداری می­‌کنند.

علی‌رغم این ملاحظات، راحتی پرداخت‌­های دیجیتالی برای انجام سفارشات آنلاین کالاهای فیزیکی و همچنین محتوای دیجیتالی پرداخت­‌شده نیز بسیار جذاب است که افزایش روز­افزون کاربران پرداخت­ سیار در سراسر جهان نیز اثبا‌‌ت‌­کننده همین مطلب می‌باشد.

شرکت دانش بنیان اس دیتا با درک ضرورت توسعه خدمات سازمانی داده محور، در سال 1393 آغاز به کار کرد.
این مجموعه با پرورش متخصصان متبحر در زمینه تحلیل اطلاعات فعالیت خود را به طور تخصصی در زمینه‌های تحقیقات بازار، مدیریت ارتباط با مشتری، هوش تجاری، برنامه‌ریزی فروش و مدیریت اثربخشی تبلیغات و توسعه برند گسترش داد.
این شرکت با توسعه و ارائه خدمات خود با محوریت تحلیل داده‌ها، داده‌کاوی (Data Mining) و بیگ دیتا تحولی در اجرای پروژه‌های پژوهشی – صنعتی ایجاد کرده است.

نماد ها


logo-samandehi

آدرس ، تلفن ، ایمیل

تهران، میدان شهر زیبا، خیابان احمد کاشانی، خیابان پردیس

ساختمان پردیس         02140443660        Info@sdata.ir