SDATA

ورزش و اوقات فراغت

با افزایش تعداد افرادی که ساعت‌های طولانی در دفاتر کار می‌کنند، تفریحات و اوقات فراغت نیز بااهمیت‌تر می‌شوند. به همین دلیل در دنیای کنونی تقاضا برای فعالیت‌ های اوقات فراغت مانند ورزش و سایر سرگرمی‌های افزایش یافته است.

امروزه چشم‌انداز رقابتی این صنعت درحال تغییر است. تقاضا در این صنعت از طریق آمار جمعیت شناختی و میزان درآمد مصرف‌کنندگان تأمین می‌شود. در این میان سودآوری شرکت‌های فردی به کالاپردازی و مهارت‌های بازاریابی آن­‌ها بستگی دارد. ازسوی دیگر،شرکت‌های کوچک و خرده‌فروشان تخصصی با ارائه خط محصول تخصصی‌تر در زمینه ورزش‌های تخصصی، استخدام کارکنان آگاه، ارائه خدمات تعمیر، و یا خدمت به بازار محلی،به رقابت موفقیت­‌آمیز می‌­پردازند.

فعالیت‌های اوقات فراغت به‌صورت روزافزون جایگاه برجسته‌تری در چشم‌انداز اجتماعی می‌یابند، و به‌عنوان انتخابی مهم در سبک زندگی شناخته می‌شوند. به‌این‌ترتیب کارمندانی که نیاز به استراحت در خارج از محیط کار دارند، فعالیت­‌های تفریحی مناسبی دارند، و درعین‌حال برای فرزندان خود نیز اهمیت به خصوصی قائل می­‌شوند.

شرکت‌های پیشرو فروشگاه‌های فیزیکی خرده‌ فروشی تخصصی در فروش کالاهای ورزشی، لباس‌های ورزشی و تناسب‌اندام، تجهیزات تناسب‌اندام و محصولات مرتبط با آن فعالیت می‌کنند.

اوقات فراغت راه‌های بهره‌بری مطلوب و جامع و پیش‌بینی آزاد و فرصتی فارغ از کار موظف و بهره‌بری از آن و مهم‌ترین گام در پیشگیری از آسیب‌های جسمی و ذهنی و حفظ بهداشت روانی بوده و فقدان آن باعث افزایش اضطراب و فضای روانی گردیده زمینه اختلال در قوای حسی و ادراکی را فراهم آورده و فرد در تفکر مولد و خلاق با مشکل جدی مواجه می‌شود بنابراین بی‌توجهی به اوقات فراغت نه تنها ما را از دستیابی به مزایای آن باز می‌دارد بلکه ما را به سوی انواع انحرافات و آسیب‌ها هدایت می‌سازد.

شرکت دانش بنیان اس دیتا با درک ضرورت توسعه خدمات سازمانی داده محور، در سال 1393 آغاز به کار کرد.
این مجموعه با پرورش متخصصان متبحر در زمینه تحلیل اطلاعات فعالیت خود را به طور تخصصی در زمینه‌های تحقیقات بازار، مدیریت ارتباط با مشتری، هوش تجاری، برنامه‌ریزی فروش و مدیریت اثربخشی تبلیغات و توسعه برند گسترش داد.
این شرکت با توسعه و ارائه خدمات خود با محوریت تحلیل داده‌ها، داده‌کاوی (Data Mining) و بیگ دیتا تحولی در اجرای پروژه‌های پژوهشی – صنعتی ایجاد کرده است.

نماد ها


logo-samandehi

آدرس ، تلفن ، ایمیل

تهران، میدان شهر زیبا، خیابان احمد کاشانی، خیابان پردیس

ساختمان پردیس         02140443660        Info@sdata.ir