SDATA

نظام سلامت

نظام سلامتنظام سلامت، که به آن سیستم مراقبت­‌های بهداشتی نیز اطلاق می‌شود، در واقع دربرگیرنده اشخاص، سازمان­‌ها، موسسات و منابعی است که برای ارائه دریافت کلیه خدمات درمانی ضروری به مردم مورد نیاز هستند. براساس اعلام سازمان جهانی بهداشت (WHO)، نظام سلامت باید نسبت به «ارتقاء، بازیابی و حفظ سلامت» جوامع اقدام نمایند. این موارد شامل اقدامات مستقیم در جهت بهبود سلامت، و همچنین عوامل غیرمستقیم است که بر مراقبت­‌های بهداشتی تأثیر می‌گذارند.

مسئله تأمین بودجه برای نظام سلامت از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. به دلیل آنکه افراد باید هزینه‌های مربوط به کلیه خدمات پزشکی و همچنین تجهیزات پزشکی، آموزش­‌های بهداشتی و سایر موارد را بپردازند. منابع اصلی مالی نظام­‌های بهداشتی در سراسر جهان عبارتند از مالیات­‌ها، بیمه­‌های درمانی دولتی و خصوصی، پرداخت­‌های صورت گرفته از سوی بیماران و کمک­‌های مالی. اکثر کشورها تمامی عناصر وابسته به صندوق­‌های سرمایه­‌گذاری را در رویه تامین مالی مربوط به نظام درمانی خود گنجانده‌اند.

شرکت دانش بنیان اس دیتا با درک ضرورت توسعه خدمات سازمانی داده محور، در سال 1393 آغاز به کار کرد.
این مجموعه با پرورش متخصصان متبحر در زمینه تحلیل اطلاعات فعالیت خود را به طور تخصصی در زمینه‌های تحقیقات بازار، مدیریت ارتباط با مشتری، هوش تجاری، برنامه‌ریزی فروش و مدیریت اثربخشی تبلیغات و توسعه برند گسترش داد.
این شرکت با توسعه و ارائه خدمات خود با محوریت تحلیل داده‌ها، داده‌کاوی (Data Mining) و بیگ دیتا تحولی در اجرای پروژه‌های پژوهشی – صنعتی ایجاد کرده است.

نماد ها


logo-samandehi

آدرس ، تلفن ، ایمیل

تهران، میدان شهر زیبا، خیابان احمد کاشانی، خیابان پردیس

ساختمان پردیس         02140443660        Info@sdata.ir