SDATA

موسیقی

موسیقیطیف گسترده‌­ای از آمار در اختیار تمامی کاربران قرار گرفته‌­است که کلیه بخش‌های صنعت موسیقی را به همراه اطلاعات تخصصی از جمله آمار فروش، کسب و کار کنسرت، جوایز موسیقی و افراد مشهور این صنعت را دربرمی­‌گیرد. همچنین اطلاعات راجع به نشر غیر مجاز موسیقی و ترجیحات مصرف­‌کنندگان نیز موجود هستند. آمار و ارقام کلیدی ارائه شده، شامل درآمدها و مخارج این صنعت به همراه اطلاعاتی در مورد اشتغال در این زمینه می‌باشد. اطلاعات تفکیک­‌شده بیشتری نیز در مورد فعالیت­‌های مالی و شرایط برچسب­‌های اصلی­ ضبط و نشر موسیقی شامل شرکت­‌های نشر یونیورسال و وارنر چیپل نیز ارائه شده است.

داده­‌های مربوط به رفتار و ترجیحات مصرف­‌کنندگان اغلب توسط نظرسنجی­‌ها جمع‌­آوری می‌­شود و بینش مستقیمی را از مشارکت مصرف­‌کنندگان در صنعت موسیقی ارائه می­‌دهد. به عنوان مثال، اطلاعات مربوط به زمان صرف­‌شده برای گوش دادن به موسیقی، میانگین سرانه ​​هزینه‌های موسیقی و مقادیر هزینه‌­شده توسط کاربران برای خرید لوازم مورد نیاز در دسترس هستند. سایر داده­‌های مربوط به سلایق افراد مانند ژانرهای ترجیحی کاربران و یا چارت­‌های با تعداد پخش بیشتر نیز موجود هستند.

این پایگاه داده همچنین اطلاعات راجع به تعداد حضور افراد در کنسرت­‌ها و موفق‌­ترین تورهای آمریکای شمالی و نیز تورهای سراسر جهان را بر اساس درآمد تولیدشده و نیز تعداد بلیط‌­ها ارائه می‌­دهد. آمار مربوط به هزینه­‌های کنسرت، رقبای اصلی این کسب وکار و بزرگ‌­ترین بازارهای کنسرت نیز در این پلت­فرم قرار گرفته­‌اند. آمار گسترده‌­ای در زمینه مراسم اهدای جوایز گرمی و نیز مراسم اهدای جوایز موزیک ویدئوی ام‌تی‌وی موجود هستند که شامل اطلاعات هنرمندان دارای بیشترین جوایز یا نامزدهای بیشترین جوایز، رتبه‌­بندی نمایش‌های تلویزیونی و یا فعالیت‌­های رسانه­‌های اجتماعی که از رویدادهای مربوط به مراسم این نمایش‌­های تلوزیونی الهام گرفته­‌اند.

شرکت دانش بنیان اس دیتا با درک ضرورت توسعه خدمات سازمانی داده محور، در سال 1393 آغاز به کار کرد.
این مجموعه با پرورش متخصصان متبحر در زمینه تحلیل اطلاعات فعالیت خود را به طور تخصصی در زمینه‌های تحقیقات بازار، مدیریت ارتباط با مشتری، هوش تجاری، برنامه‌ریزی فروش و مدیریت اثربخشی تبلیغات و توسعه برند گسترش داد.
این شرکت با توسعه و ارائه خدمات خود با محوریت تحلیل داده‌ها، داده‌کاوی (Data Mining) و بیگ دیتا تحولی در اجرای پروژه‌های پژوهشی – صنعتی ایجاد کرده است.

نماد ها


logo-samandehi

آدرس ، تلفن ، ایمیل

تهران، میدان شهر زیبا، خیابان احمد کاشانی، خیابان پردیس

ساختمان پردیس         02140443660        Info@sdata.ir