SDATA

مواد شیمیایی و منابع

مواد شیمیایی و منابعبخش مواد شیمیایی و منابع یکی از با نفوذ­ترین صنایع در سراسر جهان است. چرا که بسیاری از صنایع مانند صنعت پلاستیک، صنعت غذا، صنعت خودرو، صنعت شیشه، صنعت ساختمان و صنایع بسیار دیگری نیز به مواد شیمیایی بسیاری وابسته هستند. صنعت مواد شیمیایی و منابع در درجه اول، شامل تمامی مواد معدنی شیمی، مواد شیمی کشاورزی و فرآورده‌­های پتروشیمی می­‌شود. علاوه براین، صنعت پلاستیک و لاستیک و صنعت کاغذ بخشی از این طبقه‌­بندی هستند.

اگر چه داروسازی بسیار به علم شیمی نزدیک است، با این حال، فرآورده­‌های دارویی شاخه‌ای جداگانه در این طبقه‌بندی هستند.

از جمله متداول‌­ترین داده‌­ها در بخش شیمیایی، درآمدهای کل شیمیایی جهانی، درآمد کل صنعت شیمیایی ایران و سایر اطلاعات بازار منطقه‌­ای می­‌باشند.

ارقام مربوط به صنعت پلاستیک و لاستیک نیز در میان آمار برتر شیمیایی قرار دارند. همچنین رتبه بندی شرکت‌های شیمیایی ممتاز، کشورهای برتر در تولید مواد شیمیایی و غیره نیز جزو آمار شیمیایی هستند.

اقتصاد منابع در این طبقه­‌بندی به طور عمده به امور ذخایر، تولید و مصرف – عرضه و تقاضا به ترتیب از مهمترین منابع انرژی، فلزات و مواد معدنی اشاره دارد.

منابع انرژی مانند نفت، گاز و زغال سنگ هنوز هم رکن بنیادی جهان صنعتی ما محسوب می‌­شوند. فلزات و مواد معدنی اغلب تنها انتخاب بسیاری از صنایع، به ویژه بخش فناوری پیشرفته هستند. فلزات گرانبها مانند طلا و نقره در حال حاضر نیز همچون گذشته امور مالی جهان را هدایت می­‌کنند.

بر این اساس، طبقه‌­بندی مواد شیمیایی اطلاعات شایان توجهی را در مورد نفت، گاز، و زغال سنگ، و نیز اطلاعات مربوط به کل صنعت معدن ارائه می‌­دهد. تولید و مصرف نفت در سراسر جهان و درآمد در صنعت معدن جزو برجسته ترین آمارها هستند و همچنین تحولات تاریخی قیمت طلا و نفت نیز در بین این آمار برجسته قرار دارند.

شرکت دانش بنیان اس دیتا با درک ضرورت توسعه خدمات سازمانی داده محور، در سال 1393 آغاز به کار کرد.
این مجموعه با پرورش متخصصان متبحر در زمینه تحلیل اطلاعات فعالیت خود را به طور تخصصی در زمینه‌های تحقیقات بازار، مدیریت ارتباط با مشتری، هوش تجاری، برنامه‌ریزی فروش و مدیریت اثربخشی تبلیغات و توسعه برند گسترش داد.
این شرکت با توسعه و ارائه خدمات خود با محوریت تحلیل داده‌ها، داده‌کاوی (Data Mining) و بیگ دیتا تحولی در اجرای پروژه‌های پژوهشی – صنعتی ایجاد کرده است.

نماد ها


logo-samandehi

آدرس ، تلفن ، ایمیل

تهران، میدان شهر زیبا، خیابان احمد کاشانی، خیابان پردیس

ساختمان پردیس         02140443660        Info@sdata.ir