SDATA

مراکز خرید و فروشگاه‌های حراجی کارخانه‌ای

مراکز خرید و فروشگاه‌­های حراجی‌ کارخانه‌­ای، مؤسسات مهمی در دنیای مدرن هستند. این مراکز در اصل مجتمع­ و یا مجموعه­‌های تجاری بزرگی شامل انواع کسب‌وکار، فروشگاه‌ها و رستوران‌های دارای منافع مشترک درزمینه فروش و بازاریابی هستند. این تأسیسات به‌عنوان مکان‌های تجاری برنامه‌ریزی‌شده ایجاد می‌شوند و به‌طورمعمول سایر امکانات رفاهی از قبیل پارکینگ خصوصی خارج از خیابان را نیز برای مشتریان فراهم می‌کنند.

امروزه، ادغام بافت شهری و مراکز خرید از اهمیت بیشتری برخوردار است. ایجاد بازارهای دارای فضای باز و مرکز های خرید دارای طراحی پایدار، گرایش‌های رو به رشد در جهان هستند. مراکزی که هم‌اکنون افتتاح می­‌شوند، از طریق ادغام با بافت شهری و به‌روزرسانی مداوم خود برای رقابت با مراکز خرید نوظهور آماده می­‌شوند.

درگذشته  طراحی خطی و متصل به فروشگاه‌های بزرگ داشتند. در دنیای کنونی، پویایی بازار به هزاران دلیل تغییر کرده است. دلایل اصلی تحولات بازار عبارت‌اند از مسائل گسترش بی­‌رویه شهری، فنآوری و تکامل عادات مصرف‌کنندگان. در حال حاضر اکثر مراکز ساخت دایره‌ای شکل دارند و شبیه به عنکبوت­‌های بزرگی هستند که هر یک از بازوان آن­ها تعدادی فروشگاه بزرگ را در برمی‌گیرد. از سوی دیگر در کنار کالاها و محصولات، امروزه فعالیت‌های تفریحی بسیار زیادی در فروشگاه‌های بزرگ ارائه می‌شوند. سالن‌های سینما، کافه‌ها، رستوران‌ها، و سایر موارد درواقع  فروشگاه‌­ها را به مراکز تفریحی تبدیل کرده‌اند. فعالیت­‌های فوق متمرکز فروشگاه­‌ها در برآوردن نیاز مشتریان فراتر از مایحتاج خرید آن­ها باهدف ارائه بهترین امکانات رفاهی به آن­ها صورت می­‌گیرند.

با افزایش ناگهانی محبوبیت خرید آنلاین، مراکز خلوت‌تر شده‌­اند و به دنبال راه‌حل‌های جدیدی برای جذب مشتریان بیشتر هستند. تعدادی از برندها اپلیکیشن­‌های ویژه محصولات خود را دارند. همچنین در حال حاضر بازارها نیز به رقابت با این برندها می‌پردازند.

شرکت دانش بنیان اس دیتا با درک ضرورت توسعه خدمات سازمانی داده محور، در سال 1393 آغاز به کار کرد.
این مجموعه با پرورش متخصصان متبحر در زمینه تحلیل اطلاعات فعالیت خود را به طور تخصصی در زمینه‌های تحقیقات بازار، مدیریت ارتباط با مشتری، هوش تجاری، برنامه‌ریزی فروش و مدیریت اثربخشی تبلیغات و توسعه برند گسترش داد.
این شرکت با توسعه و ارائه خدمات خود با محوریت تحلیل داده‌ها، داده‌کاوی (Data Mining) و بیگ دیتا تحولی در اجرای پروژه‌های پژوهشی – صنعتی ایجاد کرده است.

نماد ها


logo-samandehi

آدرس ، تلفن ، ایمیل

تهران، میدان شهر زیبا، خیابان احمد کاشانی، خیابان پردیس

ساختمان پردیس         02140443660        Info@sdata.ir