SDATA

مراقبت و پشتیبانی

مراقبت و پشتیبانی

خدمات مراقبت و پشتیبانی دربردارنده عناصر حیاتی در هریک از نظام‌های بهداشت عمومی توسعه­‌یافته می­‌باشند. از جمله بخش‌­های شناخته شده مراقبت و پشتیبانی می­‌توان به پرستاری، مراقبت از سالمندان و مراقبت از بیماران در منزل اشاره نمود. با توجه به این واقعیت که در بسیاری از کشورهای توسعه یافته ازجمله ایران، جمعیت متشکل از تعداد نامتوازن افراد سالخورده می‌­باشد، مراقبت از سالمندان در حقیقت جزو بحث­‌برانگیزترین مسائل در این کشورها محسوب می­‌شود.

​درسال۱۴۰۰که سهم سالمندی جمعیت ایران از مرز۱۰درصد عبور می کند,درسال۱۴۲۰ از مرز۱۹٫۴ درصد و درسال۱۴۳۰ از مرز۲۶٫۱درصد عبور خواهدکرد یعنی درآن زمان یک چهارم جمعیت کشورایران سالمند خواهد بود.

مراقبت و پشتیبانی از سالمندان اغلب ارتباط نزدیکی با خدمات مراقبت از بیماران در خانه دارد، زیرا بسیاری از افراد مسن به دریافت خدمات مراقبتی در محیط خانه خود نیازمند هستند. بخش‌‌های اساسی مراقبت از منزل عبارتند از فعالیت­‌های روزمره مانند شستشو، پوشیدن لباس، جابجایی، غذا خوردن، استفاده از توالت و سایر موارد شخصی. از سوی دیگر، سایر متخصصین از جمله پرستاران، درمانگران فیزیکی و دستیاران مراقب نیز خدمات مراقبت از بیماران در منزل را ارائه می­‌دهند. گاهی اوقات خدمات مراقبت از منزل، علاوه بر افراد مسن، گروه‌­های سنی دیگری را نیز شامل می­‌شود. معلولین نیز با توجه به محدودیت­‌هایی که دارند به اجبار در منزل تحت مراقبت قرار می­‌گیرند.

شرکت دانش بنیان اس دیتا با درک ضرورت توسعه خدمات سازمانی داده محور، در سال 1393 آغاز به کار کرد.
این مجموعه با پرورش متخصصان متبحر در زمینه تحلیل اطلاعات فعالیت خود را به طور تخصصی در زمینه‌های تحقیقات بازار، مدیریت ارتباط با مشتری، هوش تجاری، برنامه‌ریزی فروش و مدیریت اثربخشی تبلیغات و توسعه برند گسترش داد.
این شرکت با توسعه و ارائه خدمات خود با محوریت تحلیل داده‌ها، داده‌کاوی (Data Mining) و بیگ دیتا تحولی در اجرای پروژه‌های پژوهشی – صنعتی ایجاد کرده است.

نماد ها


logo-samandehi

آدرس ، تلفن ، ایمیل

تهران، میدان شهر زیبا، خیابان احمد کاشانی، خیابان پردیس

ساختمان پردیس         02140443660        Info@sdata.ir