SDATA

محصولات معدنی غیر فلزی

محصولات معدنی غیر فلزیمحصولات معدنی غیر فلزی گروه خاصی از عناصر شیمیایی هستند که در صورت ذوب کردن آن­‌ها هیچ‌گونه محصول جدیدی را نمی‌توان تولید نمود. به عنوان مثال ماسه، شن، سنگ آهک، رس و سنگ مرمر نمونه‌­هایی از مواد معدنی غیرفلزی هستند. چنین موادی فاقد ویژگی­‌های فلزی مانند خاصیت رسانایی الکتریکی و حرارتی خوب، درخشندگی، سختی و انعطاف‌پذیری هستند. با این حال، وجود آن­‌ها برای بسیاری از صنایع ضروری است.

محصولات معدنی غیر فلزی بیشتر به دلیل تولید محصولاتی از جمله سیمان، سرامیک، شیشه و آهک شناخته می‌­شود. بنابراین، طیف بسیار وسیعی از کاربردهای متفاوت این محصولات شامل کاربرد مواد ساختمانی، مواد بهداشتی، ظروف غذاخوری و محصولات تزئینی را دربرمی‌گیرد. تبدیل مواد معدنی غیرفلزی به این محصولات اغلب فرایندی انرژی­‌بر است که شامل مراحل مختلفی مانند گرمایش، آسیاب، آمیختن، برش‌­دهی، شکل‌­دهی و صیقل‌­کاری می‌شود.

در ایالات متحده آمریکا، صنایع معدنی غیرفلزی قبلاً با عنوان صنایع سنگ، آجر، شیشه و بتن شناخته می­‌شدند. بر طبق سیستم طبقه­‌بندی صنایع آمریکای شمالی (NAICS)، این زیر شاخه به محصولات آجری و نسوز، شیشه و محصولات شیشه­‌ای، محصولات سیمانی و بتنی، محصولات آهک و گچ و سایر محصولات معدنی غیرفلزی تقسیم می‌­شود.

شرکت دانش بنیان اس دیتا با درک ضرورت توسعه خدمات سازمانی داده محور، در سال 1393 آغاز به کار کرد.
این مجموعه با پرورش متخصصان متبحر در زمینه تحلیل اطلاعات فعالیت خود را به طور تخصصی در زمینه‌های تحقیقات بازار، مدیریت ارتباط با مشتری، هوش تجاری، برنامه‌ریزی فروش و مدیریت اثربخشی تبلیغات و توسعه برند گسترش داد.
این شرکت با توسعه و ارائه خدمات خود با محوریت تحلیل داده‌ها، داده‌کاوی (Data Mining) و بیگ دیتا تحولی در اجرای پروژه‌های پژوهشی – صنعتی ایجاد کرده است.

نماد ها


logo-samandehi

آدرس ، تلفن ، ایمیل

تهران، میدان شهر زیبا، خیابان احمد کاشانی، خیابان پردیس

ساختمان پردیس         02140443660        Info@sdata.ir