SDATA

مالی، بیمه و املاک و مستغلات

امور مالی، بیمه و املاک

عبارت «دنیا با پول اداره می­‌شود» اکنون بیشتر از هر زمان واقعی­‌تر است، چه بخواهیم یا نخواهیم، پول و صنعت مالی بخش اجتناب ناپذیری از زندگی در عصر مدرن است. امور مالی نفس جهان است  که بدون آن، همانگونه که می‌­دانیم زندگی به پایانی طاقت فرسا می‌­رسد. امور مالی، بیمه و املاک و مستغلات ضروریاتی هستند  که ایمنی، امنیت و آسایش ما را به‌­طور قطع تحت تاثیر قرار می‌دهند. اینها جنبه‌هایی از زندگی ما هستند که کمتر به آنها می­‌اندیشیم اما چنانچه رو به پایان می‌­بودند، حفره‌­ای عظیم و آنی به­‌جا می­‌گذاشتند. آن‌ها زمینه مناسبی را ایجاد می­‌کنند که ما زندگی خود را بر آن بنا می­‌کنیم، ابزاری را برای انجام این امر در اختیار ما قرار می­‌دهند، و شبکه ایمنی را برای ما تامین می‌­کنند.

بانکداری و امور مالی بخش عمده­‌ای از حوزه امور مالی را تشکیل می‌­دهد و شامل طیف گسترده‌­ای از موسسات می­‌شود که خدمات کثیری را با هدف رسیدگی به نیازهای مالی مشتریان خود ارائه می‌­دهند که این مشتریان افراد، شرکت‌­ها و یا ارگان‌های دولتی ملی می‌­باشند. بازارهای مالی و نوسانات آن‌ها اساس هر جامعه سرمایه‌­داری و شیوه­‌های متعددی را تشکیل می­‌دهند که تغییرات آن‌ها هر زمان این جامعه موجود باشد زندگی‌­های روزمره ما را تحت تاثیر قرار می‌­دهند.

بیمه یکی دیگر از جنبه­‌های بسیار مهم در صنعت خدمات مالی است. به طور خلاصه، بیمه از انتقال خطر از یک نهاد به نهاد دیگر در ازای پرداخت تشکیل می­‌شود. این خسارت اشکال متعددی را دربرمی­‌گیرد برای هر شکلی از خطر بیمه‌­نامه‌­ای برای پوشش آن خطر وجود دارد. از بیمه عمر و سلامت تا بیمه خودرو، هرگونه خطری که بتوان به‌­طور کمی تعیین کرد را می­‌توان به صورت بالقوه بیمه نمود. صنعت  بیمه بسیار حائز اهمیت است چرا که ازجنبه مالی قدرتمند است و نقش مهمی در بازیابی اقتصادی دارا می‌­باشد.

شرکت دانش بنیان اس دیتا با درک ضرورت توسعه خدمات سازمانی داده محور، در سال 1393 آغاز به کار کرد.
این مجموعه با پرورش متخصصان متبحر در زمینه تحلیل اطلاعات فعالیت خود را به طور تخصصی در زمینه‌های تحقیقات بازار، مدیریت ارتباط با مشتری، هوش تجاری، برنامه‌ریزی فروش و مدیریت اثربخشی تبلیغات و توسعه برند گسترش داد.
این شرکت با توسعه و ارائه خدمات خود با محوریت تحلیل داده‌ها، داده‌کاوی (Data Mining) و بیگ دیتا تحولی در اجرای پروژه‌های پژوهشی – صنعتی ایجاد کرده است.

نماد ها


logo-samandehi

آدرس ، تلفن ، ایمیل

تهران، میدان شهر زیبا، خیابان احمد کاشانی، خیابان پردیس

ساختمان پردیس         02140443660        Info@sdata.ir