SDATA

لوازم اداری

با توجه به بهبود اقتصادی بازار جهانی لوازم و خدمات اداری به‌طور مداوم رونق بیشتری می­‌گیرد که درنتیجه تقاضا برای محصولاتی مانند لوازم‌التحریر و چاپگر نیز تشدید می‌شود. همچنین به علت تمرکز بیشتر دولت بر برنامه‌های آموزشی، تقاضا برای نوشت­‌افزار نیز به‌صورت روزافزون افزایش می­‌یابد. نوآوری محصولات، عامل مهمی در تشویق رشد در بازارهای تثبیت­‌شده‌­ای است که در آن­ها مصرف­‌کنندگان نیاز به طیف گسترده‌ای از محصولات دارند.

در اقتصاد ایران، صادرات غیرنفتی و به طور خاص صادرات صنعتی روندی فزاینده داشته است. با این حال بنابر علل مختلف، هنوز نمی‌توان صادرات غیرنفتی را پیشران رشد اقتصادی کشور دانست. توسعه صادرات و دستیابی به بازارهای جهانی برای اقتصاد ایران حائز اهمیت است. در بسیاری از بخش‌های اقتصادی ایران، محدود کردن تقاضای کل به تقاضای داخلی، سرمایه‌گذاری‌های گسترده در صنایع بزرگ را فاقد توجیه اقتصادی خواهد کرد.

در بازارهای درحال‌توسعه، افزایش جمعیت، قیمت‌گذاری مؤثر، تقاضا برای خرید کالاهای نوشت‌­افزاری باکیفیت و نرخ باسوادی بالاتر از عوامل مهم در رشد بیشتر بخش خدمات اداری خرده محسوب می‌­شوند. پیش‌­بینی می‌­شود که در خاورمیانه، منطقه آسیا اقیانوسیه سریع‌ترین میزان نرخ رشد در طی سال‌های آتی ثبت گردد. همچنین تقاضای شرکت‌های کوچک و متوسط ازلحاظ نیاز به محصولات چاپی با فرمت‌­های بزرگ برای فضای باز مانند بیلبوردهای تبلیغاتی، علائم غیر دیجیتالی و بنرها نیز در رشد بازار بسیار مؤثر هستند. صنعت لوازم اداری به‌طور عمده از سه بخش تشکیل شده‌است: (۱) خرده‌فروشی لوازم‌التحریر، لوازم مدرسه و لوازم اداری جدید؛ (۲)خرده‌فروشی ترکیبی از تجهیزات، مبلمان و لوازم جدید، و (۳)خرده‌فروشی تجهیزات، مبلمان جدید همراه با فروش کامپیوترهای جدید.

شرکت دانش بنیان اس دیتا با درک ضرورت توسعه خدمات سازمانی داده محور، در سال 1393 آغاز به کار کرد.
این مجموعه با پرورش متخصصان متبحر در زمینه تحلیل اطلاعات فعالیت خود را به طور تخصصی در زمینه‌های تحقیقات بازار، مدیریت ارتباط با مشتری، هوش تجاری، برنامه‌ریزی فروش و مدیریت اثربخشی تبلیغات و توسعه برند گسترش داد.
این شرکت با توسعه و ارائه خدمات خود با محوریت تحلیل داده‌ها، داده‌کاوی (Data Mining) و بیگ دیتا تحولی در اجرای پروژه‌های پژوهشی – صنعتی ایجاد کرده است.

نماد ها


logo-samandehi

آدرس ، تلفن ، ایمیل

تهران، میدان شهر زیبا، خیابان احمد کاشانی، خیابان پردیس

ساختمان پردیس         02140443660        Info@sdata.ir