SDATA

فن‌آوری پزشکی

فن‌آوری پزشکیصنعت فن‌آوری پزشکی قسمت عمده ­ای از بخش مراقبت­‌های بهداشتی را تشکیل می­‌دهد. از جمله ابزارهای مورد استفاده در این بخش مهم­‌تر از همه دستگاه­‌های پزشکی هستند که در انجام امور پیشگیری، تشخیص و معالجه بیمار‌‌ی‌­ها و امراض را مؤثر و کارساز می‌باشند. شناخته­‌شده­‌ترین محصولات فن‌آوری پزشکی عبارتند از دستگاه‌های ضربان­‌ساز، ابزار تصویربرداری، دستگاه­‌های دیالیز و ایمپلنت. با این وجود محصولات فن­آوری پزشکی و دستگاه‌­های پزشکی طیف گسترده‌­ای از محصولات را شامل می­‌شوند. دماسنج و دستکش را به عنوان وسایل پزشکی و همچنین ابزار معرف درو‌‌ن‌­آزمایشگاهی تعریف می­‌شوند. فن­آوری اطلاعات سلامت نیز به عنوان مهم‌ترین بخش از کل شاخه فن­آوری پزشکی محسوب می­‌شود.

اندازه کل سهام صنعت جهانی فن­آوری پزشکی در حدود تقریبی ۳۵۰ میلیارد دلار آمریکا می‌باشد. مراکز تأسیس شده در این صنعت، واقع در ایالات متحده آمریکا و اروپای غربی هستند که هر دو آن­‌ها هرساله بیشترین سهم درآمدزایی پزشکی را در سطح جهانی به انجام می‌­رسانند. بر این اساس، اکثر شرکت­‌های برتر فن­آوری پزشکی از این دو منطقه شکل می‌­گیرند. برخی از این شرکت‌­ها تنها بخش‌­هایی از شرکت­‌های بزرگ­تر به شمار می‌روند، مانند شرکت­‌های آمریکایی که رهبر بازار جهانی می­‌باشند به نام‌­های جانسون و جانسون Johnson & Johnson،  و شرکت تجهیزات پزشکی، درمانی و مهندسی پزشکی جنرال الکتریک هلث کرGeneral Electric Healthcare.در سال ۲۰۱۲، جانسون و جانسون از طریق بخش فن­آوری پزشکی خود حدود ۲۷٫۴ میلیارد دلار آمریکا درآمد کسب نمود، و پس از آن نیز گروه فریزنیوس آلمان Fresenius Group، با تولید ۲۵٫۴ میلیارد دلار در رتبه بعدی قرار گرفت.

با این حال، انتظار می‌رود آسیا، و اول از همه کشور چین در صنعت فن­آوری جهانی پزشکی برجسته­‌تر گردند. طبق پیش‌­بینی­‌های صورت گرفته بر اساس چشم‌­انداز صنعت، تقاضا برای وسایل پزشکی در مناطق اصلی تا سال ۲۰۲۰ افزایش می­‌یابد. درحالیکه تقاضا در چین در مدت زمان مشابه در حدود ۱۵ درصد افزایش خواهد یافت.

شرکت دانش بنیان اس دیتا با درک ضرورت توسعه خدمات سازمانی داده محور، در سال 1393 آغاز به کار کرد.
این مجموعه با پرورش متخصصان متبحر در زمینه تحلیل اطلاعات فعالیت خود را به طور تخصصی در زمینه‌های تحقیقات بازار، مدیریت ارتباط با مشتری، هوش تجاری، برنامه‌ریزی فروش و مدیریت اثربخشی تبلیغات و توسعه برند گسترش داد.
این شرکت با توسعه و ارائه خدمات خود با محوریت تحلیل داده‌ها، داده‌کاوی (Data Mining) و بیگ دیتا تحولی در اجرای پروژه‌های پژوهشی – صنعتی ایجاد کرده است.

نماد ها


logo-samandehi

آدرس ، تلفن ، ایمیل

تهران، میدان شهر زیبا، خیابان احمد کاشانی، خیابان پردیس

ساختمان پردیس         02140443660        Info@sdata.ir