SDATA

مهندسی

در این بخش بروزترین و مرتبط‌‌ترین اطلاعات مربوط به صنعت مهندسی ارائه می‌شود. آمار صنعت مهندسی شامل ساخت ابزارهای ماشینی، سیستم‌های حمل‌ونقل مواد، ماشین‌آلات سنگین، ماشین‌آلات صنعتی و همچنین ساخت پیشرانه و فن­آوری­‌های انتقال قدرت است.

صنعت ابزار ماشینی دارای اندازه بازار به میزان تقریبی ۹۰ میلیارد دلار و یکی از صنایع اصلی در بخش تولید می‌باشد. اهمیت کاربرد این ابزار به علت کارآیی بالای آن­ها در صنعت مهندسی است، به‌خصوص اینکه ابزارهای ماشینی به‌منظور بریدن و یا شکل دادن مواد سخت مانند فلز استفاده می‌شوند. زمینه‌های اصلی کاربرد ابزار ماشینی شامل تولید ماشین‌آلات و خودروسازی است.

شرکت چینی گروه شنیانگ (Shenyang Group)، شرکت آلمانی دی­ام­جی موری سیکی (DMG Mori Seiki)، شرکت ژاپنی یامازاکی مازاک (Yamazaki Mazak) و شرکت آلمانی ترومف (Trumpf) به‌عنوان بزرگ‌ترین شرکت‌ها در این زمینه محسوب می‌شوند. چین، ژاپن و آلمان مهم‌ترین تولیدکنندگان ابزار ماشینی هستند. با در نظر گرفتن این واقعیت که در حال حاضر چین تولیدکننده و مصرف‌کننده اصلی ابزار ماشینی است، انتظار می‌رود که این کشور در طی دهه آینده نیز همچنان سهم بازار بیشتری را به خود اختصاص ­دهد. هنوز به‌طور قطعی تأثیر تولید مواد افزودنی بر این صنعت مشخص نیست، بااین‌حال پیش‌بینی می‌شود که این فناوری آغازگر انقلاب صنعتی دیگری باشد.

اگرچه در ابتدا ایده به‌کارگیری توربین‌های چاپ سه‌بعدی یا بلوک‌های سیلندر برای مردم عادی غیرممکن به نظر می­‌رسید، هم‌اکنون تعدادی از شرکت‌ها برای تولید نمونه­‌های اولیه از فن­آوری چاپ سه‌بعدی استفاده می‌کنند.

شرکت دانش بنیان اس دیتا با درک ضرورت توسعه خدمات سازمانی داده محور، در سال 1393 آغاز به کار کرد.
این مجموعه با پرورش متخصصان متبحر در زمینه تحلیل اطلاعات فعالیت خود را به طور تخصصی در زمینه‌های تحقیقات بازار، مدیریت ارتباط با مشتری، هوش تجاری، برنامه‌ریزی فروش و مدیریت اثربخشی تبلیغات و توسعه برند گسترش داد.
این شرکت با توسعه و ارائه خدمات خود با محوریت تحلیل داده‌ها، داده‌کاوی (Data Mining) و بیگ دیتا تحولی در اجرای پروژه‌های پژوهشی – صنعتی ایجاد کرده است.

نماد ها


logo-samandehi

آدرس ، تلفن ، ایمیل

تهران، میدان شهر زیبا، خیابان احمد کاشانی، خیابان پردیس

ساختمان پردیس         02140443660        Info@sdata.ir