SDATA

مخابرات

مخابراتبا جستجو در بانک آماری و یا دانلود پرونده­‌های آماری، امکان دسترسی به طیف وسیعی از آمار در زمینه مخابرات فراهم شده است.

در این بخش اطلاعات مرتبط با موارد مرتبط با کاربرد، فروش تجهیزات، درآمد، سهم بازار اپراتور، رضایت مصرف‌کنندگان و سایر موارد ارائه می‌شوند.

همچنین طیف وسیعی از پیش‌ بینی‌ها و آمار رشد صنعت مخابرات نیز مورد بررسی قرار می­‌گیرند.

در طی قرن اخیر، رشد چشمگیری را در صنعت مخابرات شاهد بوده‌ایم. امکان برقراری ارتباط در سراسر جهان به میزان بی‌ سابقه‌­ای رسیده است. امروزه برخی از شرکت‌های مخابراتی چند ملیتی در میان غول‌­های فنآوری در دنیای شرکت­‌های مخابراتی قرار دارند که به درآمدهای میلیارد دلاری می­‌رسند و حتی اقتصاد قدرتمندترین کشورهای جهان را نیز تیره و تار می‌کنند.

برندهای پیشرو در صنعت مخابرات

برندهای پیشرو در صنعت مخابرات عبارتند از شرکت­ مخابرات آمریکایی AT&T، شرکت خدمات تلفن همراه چین China Mobile، شرکت آمریکایی ورایزن Verizon، شرکت انگلیسی وودافون Vodafone و همچنین شرکت آلمانی دویچه تلکوم Deutsche Telekom که همگی این شرکت‌­ها از ارزش­‌گذاری­‌های خود در محدوده­‌های چند میلیارد دلاری بهره­‌مند می­‌شوند.

در دهه ۱۹۸۰ برای اولین بار تلفن­‌های همراه برای عرضه به خریداران خصوصی وارد بازار شدند. امروزه پس از گذشت مدت زمانی کوتاه، میلیاردها نفر در سراسر جهان تلفن­‌های همراه را در جیب خود حمل می­‌کنند و پیش­‌بینی می­‌شود که نرخ نفوذ فروش تلفن­‌های همراه همچنان به طور مستمر در آینده افزایش می­‌یابد. با توجه به نرخ پذیرش گسترده ارتباطات تلفن همراه در سراسر جهان، تأمین کالاهای مورد نیاز این صنعت در حال حاضر توسط تعداد نسبتاً کمی از تأمین­‌کنندگان کنترل می­‌شود. از جمله تولیدکنندگان پیشرو در زمینه تأمین ابزار مخابراتی شرکت‌های اپل و سامسونگ هستند، درحالی­‌که رهبران بازار با توجه به سیستم­‌های عامل تلفن­‌های هوشمند عبارتند از گوگل با سیستم عامل اندروید و iOS اپل که در مجموع میزان سهم بازار بیش از ۹۰ درصد را به ثبت رسانیده‌اند.

درآمدزایی در صنعت مخابرات

به طور کلی، صنعت مخابرات سالانه به میزان ۱ تریلیون یورو (۱٫۴ تریلیون دلار آمریکا) درآمدهای خدماتی را تولید می­‌کند.

در گذشته درآمد این صنعت اساساً از طریق ارائه خدمات تلفن ثابت و خدمات بی­‌سیم حاصل شده بود، ولی امروزه دامنه محصولات و خدمات موجود در این صنعت به طور مداوم در حال افزایش است که در همین راستا فرصت­‌های دیگری را نیز برای درآمدزایی فراهم می­‌کند. بر همین اساس صنعت مخابرات در واقع صنعتی مهیج محسوب می­‌شود، چرا که فرصت­‌ها و قابلیت‌های جدیدی را مهیا می­‌سازد که در دهه­‌های گذشته کاملاً غیرقابل تصور بودند.

شرکت دانش بنیان اس دیتا با درک ضرورت توسعه خدمات سازمانی داده محور، در سال 1393 آغاز به کار کرد.
این مجموعه با پرورش متخصصان متبحر در زمینه تحلیل اطلاعات فعالیت خود را به طور تخصصی در زمینه‌های تحقیقات بازار، مدیریت ارتباط با مشتری، هوش تجاری، برنامه‌ریزی فروش و مدیریت اثربخشی تبلیغات و توسعه برند گسترش داد.
این شرکت با توسعه و ارائه خدمات خود با محوریت تحلیل داده‌ها، داده‌کاوی (Data Mining) و بیگ دیتا تحولی در اجرای پروژه‌های پژوهشی – صنعتی ایجاد کرده است.

نماد ها


logo-samandehi

آدرس ، تلفن ، ایمیل

تهران، میدان شهر زیبا، خیابان احمد کاشانی، خیابان پردیس

ساختمان پردیس         02140443660        Info@sdata.ir