SDATA

لوازم خانگی

لوازم خانگیدر این بخش طیف وسیعی از آمار و داده­‌های بازار در مورد صنعت لوازم خانگی ارائه می‌­شود که مربوط به بازار جهان و ایران می­‌باشند. داده‌‌های این بخش طیف وسیعی از جنبه‌­های گوناگون صنعت لوازم خانگی از قبیل فروش، درآمد، سهم بازار، ترجیحات مصرف­‌کنندگان و سایر موارد را دربرمی­‌گیرد. علاوه بر امکان جستجو آمار موارد مختلف در این بانک اطلاعاتی، همچنین مجموعه‌­ای از بروزترین داده‌­ها به صورت پرونده‌های آماری لوازم خانگی ارائه می­‌شود.

بازار جهانی لوازم خانگی و تجهیزات الکترونیکی در حقیقت صنعتی چند میلیارد دلاری است که توسط برندهای بزرگی از جمله شرکت چینی هایرHaier Electronics، شرکت آمریکایی وییرپول Whirlpool و شرکت سوئدی الکترولوکس Electrolux رهبری می‌شود. درحالی­‌که شرکت هایر، تولیدکننده لوازم برقی چینی Haier Electronics از سایر رقبا در بازارهای جهانی پیشی گرفته­‌است.

معرفی محصولات

محصولات محبوب در بازار لوازم خانگی شامل؛ ماشین­‌های لباس­شویی و خشک­‌کن، یخچال و فریزر، دستگاه­‌های قهوه­‌ساز، تهویه هوا، بخاری، تلویزیون، دستگاه ضبط‌­‌صوت که آمار مربوط به تمامی این موارد در این پایگاه قابل جستجو و دسترسی می‌باشند. با توجه به پیشرفت­‌های فن­آوری در سال­‌های اخیر «لوازم خانگی‌هوشمند» نیز همانند دیگر کالاها بیش از گذشته به بازار عرضه می­‌شوند و فروش این گونه محصولات افزایش یافته‌است. طبق پیش‌بینی­‌های کارشناسان، انتظار می­‌رود بازار لوازم خانگی هوشمند هم‌چنان مورد استقبال مصرف­‌کنندگان قرار بگیرد و در سال­‌های آینده نیز فروش محصولات هوشمند به صورت مداوم و پایدار افزایش بیابد.

شرکت دانش بنیان اس دیتا با درک ضرورت توسعه خدمات سازمانی داده محور، در سال 1393 آغاز به کار کرد.
این مجموعه با پرورش متخصصان متبحر در زمینه تحلیل اطلاعات فعالیت خود را به طور تخصصی در زمینه‌های تحقیقات بازار، مدیریت ارتباط با مشتری، هوش تجاری، برنامه‌ریزی فروش و مدیریت اثربخشی تبلیغات و توسعه برند گسترش داد.
این شرکت با توسعه و ارائه خدمات خود با محوریت تحلیل داده‌ها، داده‌کاوی (Data Mining) و بیگ دیتا تحولی در اجرای پروژه‌های پژوهشی – صنعتی ایجاد کرده است.

نماد ها


logo-samandehi

آدرس ، تلفن ، ایمیل

تهران، میدان شهر زیبا، خیابان احمد کاشانی، خیابان پردیس

ساختمان پردیس         02140443660        Info@sdata.ir