SDATA

لجستیک

صنعت لجستیکدر این بخش، مرتبط­‌ترین و بروزترین اطلاعات درباره صنعت لجستیک ارائه می­‌شود.

قبل از اینکه محصولات در قفسه سوپر مارکت قرار داده شوند یا از اداره پست ارسال گردند، باید از نقطه مبدا اصلی خود به مقصد مورد نظر خود حمل شوند. براساس وزن، حجم و مقصد کالاها، هر یک از انواع محموله از طریق زمین، هوا یا آب جابجا می‌­شود. صنعت لجستیک شامل انبارداری، جابجایی مواد، بسته­‌بندی و ادغام جریان اطلاعات از طریق نرم­‌افزار مدیریت زنجیره تأمین می­‌باشد.

طی دو سال آینده، پیش­‌بینی می­‌شود تجارت الکترونیکی سهم بیشتری را نسبت به سهم کل خرده­‌فروشی­‌ها داشته باشد، زیرا در حال حاضر مصرف‌­کنندگان نهایی محصولات بیش از گذشته تمایل بیشتری نسبت به خرید اینترنتی اجناس در خانه، به راحتی و با آرامش کامل نشان می‌­دهند و از خرید در فروشگاه‌­های سنتی اجتناب می‌کنند. این تغییر رویه از خرده‌‌فروشی سنتی به سمت خرده‌­فروشی الکترونیکی فرصت بزرگی را برای شرکت­‌های لجستیک فراهم می­‌نمایند: تا تعداد بیشتری از کالاهایی که به صورت آنلاین خریداری شده­­‌اند را به مشتریان تحویل دهند. نبرد استراتژیک بین خرده‌­فروشان آنلاین و شرکت‌های لجستیک برای هر یک از طرفین به یک اندازه طاقت فرسا است.

رقبای جهانی این صنعت عبارتند از شرکت پست آلمانی دویچه پست دی­اچ­ال Deutsche Post DHL، شرکت آمریکایی یو­پی­اس یا یونایتد پارسل سرویس United Parcel Service و شرکت راه‌­آهن روسی جی­اس­سی JSC Russian Railways. علاوه بر رقبای جهانی، خرده­‌فروشان آنلاین و شرکت­‌های فنی نیز مانند آمازون، گوگل و راکوتن ژاپن مشتاق هستند که وارد بازار لجستیک شوند و فعالیت­‌های زنجیره­‌های عرضه خود را در ابعاد گسترده‌تری به انجام رسانند.

شرکت دانش بنیان اس دیتا با درک ضرورت توسعه خدمات سازمانی داده محور، در سال 1393 آغاز به کار کرد.
این مجموعه با پرورش متخصصان متبحر در زمینه تحلیل اطلاعات فعالیت خود را به طور تخصصی در زمینه‌های تحقیقات بازار، مدیریت ارتباط با مشتری، هوش تجاری، برنامه‌ریزی فروش و مدیریت اثربخشی تبلیغات و توسعه برند گسترش داد.
این شرکت با توسعه و ارائه خدمات خود با محوریت تحلیل داده‌ها، داده‌کاوی (Data Mining) و بیگ دیتا تحولی در اجرای پروژه‌های پژوهشی – صنعتی ایجاد کرده است.

نماد ها


logo-samandehi

آدرس ، تلفن ، ایمیل

تهران، میدان شهر زیبا، خیابان احمد کاشانی، خیابان پردیس

ساختمان پردیس         02140443660        Info@sdata.ir