SDATA

فلزات

در این بخش، بروزترین و مرتبط‌‌ترین اطلاعات مربوط به صنعت فلزات ارائه می‌شود.

بسیاری از فلزات در زمره ارزشمندترین کالاهای جهان هستند. به طور عمده، سنگ‌های معدنی در پوسته زمین یافت می‌شوند و در آنجا از طریق معدن‌کاری استخراج می‌شوند. در حالی که مشخصه برخی از فلزات از جمله ویژگی فلزات قیمتی در کمیابی نسبی آن­‌ها است، فلزات دیگر مانند فولاد به نسبت فراوان­‌تر هستند. فولاد یکی از متداول‌ترین فلزات و بازیافت شده ترین ماده در کره زمین است. آلیاژ آهنی نقش اساسی در ساخت زیرساخت‌ها و ساختمان­‌سازی و همچنین ساخت وسایل­‌نقلیه و کشتی‌سازی دارد.

اختلاف عمده صنعت فلزات و دیگر جامدات و مایعات ، در توانایی هدایت گرما و الکتریسیته است. هادی خوب آزمایش‌های مربوط به گرما جسمی است که ذرات آن طوری تنظیم شوند که بتوانند آزادانه نوسان یافته و به ذرات مجاور خود نیز امکان نوسان آزاد را بدهند. در فلزات چون گروه الکترون‌ها ، غبار مانند یون‌ها را احاطه می‌کنند، طبعا هادی‌های خوبی برای حرارت هستند.خواص متفاوت فلزات می تواند با ترکیب کردن دو یا چند از این فلزات گسترده تر شوند. این ترکیب ها آلیاژ خوانده می شوند. عناصر خالص عموماً برای استفاده صنعتی بیش از حد نرم هستند. به همین دلیل است که تمرکز مطالعات متالورژیکی روی ایجاد آلیاژهای مفید است. ایجاد آلیاژ جدید با ترکیب شیمیایی خاص می تواند به ایجاد خواص فلزی ویژه برای استفاده های خاص کمک کند.

شرکت دانش بنیان اس دیتا با درک ضرورت توسعه خدمات سازمانی داده محور، در سال 1393 آغاز به کار کرد.
این مجموعه با پرورش متخصصان متبحر در زمینه تحلیل اطلاعات فعالیت خود را به طور تخصصی در زمینه‌های تحقیقات بازار، مدیریت ارتباط با مشتری، هوش تجاری، برنامه‌ریزی فروش و مدیریت اثربخشی تبلیغات و توسعه برند گسترش داد.
این شرکت با توسعه و ارائه خدمات خود با محوریت تحلیل داده‌ها، داده‌کاوی (Data Mining) و بیگ دیتا تحولی در اجرای پروژه‌های پژوهشی – صنعتی ایجاد کرده است.

نماد ها


logo-samandehi

آدرس ، تلفن ، ایمیل

تهران، میدان شهر زیبا، خیابان احمد کاشانی، خیابان پردیس

ساختمان پردیس         02140443660        Info@sdata.ir