SDATA

عمده فروشی

صنعت عمده‌ فروشی جهانی شامل مدیریت و انتقال کالا در زنجیره توزیع از تولیدکننده به خرده‌ فروش می­‌باشد.

توزیع‌کنندگان در صنعت عمده‌ فروشی وظیفه خریدوفروش کالا بین عمده‌‌ فروشان و یا هدایت فروش کالا از عمده‌ فروشان به خرده‌ فروشان و نیز فروش کالاهای غیر مصرفی به شکل مواد مورد استفاده در تولید را به عهده دارند.سایر فعالان صنعت عمده‌ ­فروشی عبارت‌اند از سازمان­‌های لجستیک، انبارداری و حمل‌ونقل.

صنعت عمده ­‌فروشی به دلیل عملکرد برتر در زنجیره تأمین تولیدکنندگان یا مشتریان رونق می‌یابد. عمده‌­فروشان و یا توزیع‌کنندگان ضمن تسهیل ثبات خدمات و تأمین تقاضای مشتریان، آمادگی لازم برای بومی­‌سازی و برخورداری از انعطاف‌پذیری را نیز فراهم می­‌آورند. بخش توزیع عمده‌ فروشی نشان‌دهنده بزرگ‌ترین کانال برای تولیدکنندگان و ارزشمندترین زنجیره تأمین برای مشتریان، به‌ خصوص مشتریان کسب‌­وکارهای کوچک‌تر و مجموعه­‌ای از تولیدکنندگان می­‌باشد.

عمده‌ فروشان تجاری نوعی شرکت عمده‌فروشی پیشرو هستند و کانال توزیع اصلی برای اغلب کالاها به‌جز وسایل نقلیه موتوری و قطعات محسوب می‌شوند. عمده‌فروشان تجاری مالکیت محصولات را پیش از توزیع آن­‌ها به دست می‌گیرند. زیرشاخه‌های عمده­‌ فروشی تجاری عبارت‌اند از واردکنندگان و صادرکنندگان، انجمن‌های تعاونی خرید، توزیع‌کنندگان صنعتی، و تعاونی بازاریابی محصولات کشاورزی. انواع عمده‌ فروشی تجاری شامل عمده­‌فروشان گروهی داوطلبانه، جمع­‌ آورندگان کالا، توزیع‌کنندگان صنعتی، بالابرهای بزرگ باربری، انبارهای تعاونی خرده­‌فروشی، عمده‌فروشان منحصر به خرید نقد و واسطه­‌گران معاملات هستند.

فن­آوری نقش عمده­‌ای در بخش توزیع عمده‌فروشی دارد، به‌خصوص با توجه به اینکه فعالیت‌های کاری دارای مالیات بر ارزش‌ افزوده پایین، ازجمله کنترل موجودی، مدیریت انبار، صدور صورت‌ حساب و برنامه‌ ریزی مسیر تحویل محدودتر شده‌­اند. به‌علاوه، توسعه فن­آوری سخت‌افزار نیز برای صنعت عمده‌­فروشی مهم است و انتظار می‌رود که فنآوری حسگرها راهی را برای دسترسی بهتر به دیدپذیری کالا و تجهیزات فراهم سازد.

شرکت دانش بنیان اس دیتا با درک ضرورت توسعه خدمات سازمانی داده محور، در سال 1393 آغاز به کار کرد.
این مجموعه با پرورش متخصصان متبحر در زمینه تحلیل اطلاعات فعالیت خود را به طور تخصصی در زمینه‌های تحقیقات بازار، مدیریت ارتباط با مشتری، هوش تجاری، برنامه‌ریزی فروش و مدیریت اثربخشی تبلیغات و توسعه برند گسترش داد.
این شرکت با توسعه و ارائه خدمات خود با محوریت تحلیل داده‌ها، داده‌کاوی (Data Mining) و بیگ دیتا تحولی در اجرای پروژه‌های پژوهشی – صنعتی ایجاد کرده است.

نماد ها


logo-samandehi

آدرس ، تلفن ، ایمیل

تهران، میدان شهر زیبا، خیابان احمد کاشانی، خیابان پردیس

ساختمان پردیس         02140443660        Info@sdata.ir