SDATA

مد و لوازم جانبی

صنعت جهانی مد

صنعت جهانی مد یکی از مهم‌ترین بخش‌های اقتصادی ازنظر سرمایه‌گذاری، درآمد، تجارت و اشتغال در سراسر جهان محسوب می‌شود.

درواقع صنعت مد یک کسب­‌وکار جهانی چند میلیارد دلاری است که به تهیه و فروش لباس اختصاص داده شده‌است. برخی از صاحب­‌نظران بین صنعت مد (کلاس‌بالا) و صنعت پوشاک (تولید انبوه لباس‌های معمولی) تمایز قائل می‌شوند، درحالی­که در دهه ۱۹۷۰ مرز بین این دو صنعت به‌کلی محوشده بود. مد عبارت است از سبک لباس و لوازم جانبی که در یک بازه زمانی خاص توسط گروهی از مردم استفاده می‌شود. صنعت مد انواع زیادی از محصولات را در برمی‌گیرد. این صنعت چرخه‌های کوتاه حیات محصولات، تقاضای غیرقابل‌پیش‌بینی و متغیر مشتریان، و همچنین روندهای ماندگار و تغییرناپذیر در عرضه طولانی‌مدت محصولات را شامل می­‌شود.

گاهی نیز تفاوت‌هایی بین انواع مد وجود دارد. برخی از مدها گران‌قیمت هستند و برخی دیگر پوشاک ورزشی تولید انبوه و خیابانی هستند که در مراکز خرید و بازار در سراسر جهان به فروش می‌رسند. بااین‌حال، صنعت مد در هر یک از این دو بخش شامل مراحل طراحی، تولید، توزیع، بازاریابی، خرده‌فروشی، تبلیغات و ترویج انواع مختلف پوشاک (مردانه، زنانه و کودکانه) می‌باشد. صنعت مد برای اشاره به تعداد زیادی از صنایع و خدماتی به کار می­‌رود که برای میلیون­‌ها نفر در سراسر جهان اشتغال­‌زایی می‌کند. صنعت مد، مردم را از سراسر کره زمین به هم متصل می‌کند و یکی از سودمندترین بازارها در جهان می‌­باشد.

شرکت دانش بنیان اس دیتا با درک ضرورت توسعه خدمات سازمانی داده محور، در سال 1393 آغاز به کار کرد.
این مجموعه با پرورش متخصصان متبحر در زمینه تحلیل اطلاعات فعالیت خود را به طور تخصصی در زمینه‌های تحقیقات بازار، مدیریت ارتباط با مشتری، هوش تجاری، برنامه‌ریزی فروش و مدیریت اثربخشی تبلیغات و توسعه برند گسترش داد.
این شرکت با توسعه و ارائه خدمات خود با محوریت تحلیل داده‌ها، داده‌کاوی (Data Mining) و بیگ دیتا تحولی در اجرای پروژه‌های پژوهشی – صنعتی ایجاد کرده است.

نماد ها


logo-samandehi

آدرس ، تلفن ، ایمیل

تهران، میدان شهر زیبا، خیابان احمد کاشانی، خیابان پردیس

ساختمان پردیس         02140443660        Info@sdata.ir