SDATA

خرده فروشی ابزار ساخت و تعمیرات خودکفا

در سال‌های اخیر رشد بازار خرده­‌فروشی خودگردان در صنعت بهبود فضای خانه به دلیل کاهش برخی هزینه­‌ها تا حد زیادی تعدیل شده است، به‌عنوان‌ مثال کاهش هزینه‌های فعالیت‌های اوقات فراغت، نوسانات اقتصادی، و سطح درآمد خالص در برخی بازارها.

در بازارهای تثبیت ­‌شده‌، رقابت در سطح بازار انبوه بسیار بیشتر است، اما در سطح ممتاز بازار کمتر می­‌شود. رشد بازار را مصرف‌ کنندگانی تأمین می‌کنند که با گسترش صنعت بهبود فضای خانه در باغ‌‌های خود سرمایه‌ گذاری می­‌کنند و از مبلمان فضای بیرونی به‌عنوان روشی برای افزودن ارزش به فضای خانه خود استفاده می‌نمایند.

همچنین نمایش‌های تلویزیونی و مجلات سبک زندگی که تغییرات فضای خانه را ترویج می‌کنند نیز در رشد بازار نقش دارند. به‌علاوه، روندهای مد نیز تا حد زیادی مدل­‌های خاص خود را به بازار تحمیل می‌کنند، که اغلب دارای رنگ‌های خنثی، ظاهری شیک و مجلل و طراحی‌های ساده هستند که از محبوبیت بالا و اثبات‌ ­شده‌­ای برخوردارند. بازار خودکفایی در سال‌های اخیر رشد چشم‌گیری داشته است چراکه اکثر مصرف‌کنندگان در بیشتر موارد ترجیح می‌­دهند که به‌جای پرداخت هزینه­‌های بهبود فضای خانه حرفه‌ای، خود به‌طور مستقل و خودکفا این تغییرات را انجام دهند.

فضای خانه معمولا دارای راه های مختلفی برای ایجاد بهبود در هر اندازه ای دارد و اصلا مهم نیست که خانه شما بزرگ است یا کوچک. با دستکاری عناصر موجود و یا اضافه نمودن وسایل جدید می‌توانید موجب بهبود فضای خانه خود شوید. مبلمان، نورپردازی ، آینه از جمله مواردی هستند که می‌توان با تغییر در آنها موجب بهبود فضای خانه شد. بهبود فضای خانه موجب ساماندهی و احساس آرامش می‌شود.

در این بین فضای خانه به عنوان اولین و ابتدایی ترین مامن هر انسانی و بیش ترین نقش را در شکل گیری شخصیت و رفتار هر فرد ایفا می کند. در حالیکه نیاز به فضای دنج و آرام جهت ایجاد قابلیت بازیابی روح و روان انسان در خانه های معاصر به شدت احساس می شود. مناظر شهری و فضاهای داخلی آشفته و متراکم و فاقد عناصر طبیعی, افزایش اضطراب,کاهش تمرکز در ادراک و ایجاد اختلال در کارایی ذهنی انسان را سبب شده اند.

شرکت دانش بنیان اس دیتا با درک ضرورت توسعه خدمات سازمانی داده محور، در سال 1393 آغاز به کار کرد.
این مجموعه با پرورش متخصصان متبحر در زمینه تحلیل اطلاعات فعالیت خود را به طور تخصصی در زمینه‌های تحقیقات بازار، مدیریت ارتباط با مشتری، هوش تجاری، برنامه‌ریزی فروش و مدیریت اثربخشی تبلیغات و توسعه برند گسترش داد.
این شرکت با توسعه و ارائه خدمات خود با محوریت تحلیل داده‌ها، داده‌کاوی (Data Mining) و بیگ دیتا تحولی در اجرای پروژه‌های پژوهشی – صنعتی ایجاد کرده است.

نماد ها


logo-samandehi

آدرس ، تلفن ، ایمیل

تهران، میدان شهر زیبا، خیابان احمد کاشانی، خیابان پردیس

ساختمان پردیس         02140443660        Info@sdata.ir