SDATA

صنایع کشاورزی

صنایع کشاورزی

صنایع کشاورزی شامل آمار، اطلاعات و داده‌­های بازار در بخش­‌های اصلی مزرعه‌­داری، جنگل‌داری، و شیلات و کشت آبزیان می‌­باشد. مزرعه‌­داری یکی از قدیمی‌­ترین مشاغلی است که شامل کشت محصولات و دامداری به طور عمده برای غذا و یا جهت استفاده به عنوان سوخت زیستی می­‌باشد. بخش مزرعه­‌داری آمار و ارقام مربوط به تولید و ارزش تولید را ارائه می­‌دهد و استان­‌های تولیدکننده برتر در سطح ملی را مشخص می­‌نماید.

به علاوه، اطلاعات زیرساختی از جمله قیمت‌­های کالا، سطوح درآمد و تعداد امکانات تولید را شامل می­‌شود، و اطلاعات مربوط به استخدام صنعتی را نشان می‌­دهد.

شیلات بخش صنعتی از صنایع کشاورزی است که به امور پرورش و کشت ماهی برای تولید غذا و یا فرآوری بیشتر رسیدگی می‌­کند. شیلات بین ماهی­گیری صنعتی و ماهی­گیری تفریحی تمایز قائل می­‌شود. این بخش اطلاعات مربوط به تعداد ماهی‌های از آب گرفته داخلی، قیمت‌­های سالانه برای گونه­‌های مختلف ماهی، فروش تولیدی و داده­‌های تجاری مربوط به واردات و صادرات عمده را ارائه می­‌دهد.

سومین زیرشاخه بخش صنعت کشاورزی، جنگل‌داری است که شامل مدیریت جنگل‌­ها به منظور تولید مواد خام و استفاده از چوب به روش زیست­‌پایشی می­‌باشد.

شرکت دانش بنیان اس دیتا با درک ضرورت توسعه خدمات سازمانی داده محور، در سال 1393 آغاز به کار کرد.
این مجموعه با پرورش متخصصان متبحر در زمینه تحلیل اطلاعات فعالیت خود را به طور تخصصی در زمینه‌های تحقیقات بازار، مدیریت ارتباط با مشتری، هوش تجاری، برنامه‌ریزی فروش و مدیریت اثربخشی تبلیغات و توسعه برند گسترش داد.
این شرکت با توسعه و ارائه خدمات خود با محوریت تحلیل داده‌ها، داده‌کاوی (Data Mining) و بیگ دیتا تحولی در اجرای پروژه‌های پژوهشی – صنعتی ایجاد کرده است.

نماد ها


logo-samandehi

آدرس ، تلفن ، ایمیل

تهران، میدان شهر زیبا، خیابان احمد کاشانی، خیابان پردیس

ساختمان پردیس         02140443660        Info@sdata.ir