SDATA

شیلات و آبزی‌پروری

صنعت شیلات و آبزی‌پروری شامل کلیه شاخه‌­های اقتصادی پیرامون پرورش ماهی برای تولید مواد غذایی یا فرآوری بیشتر این دسته از مواد غذایی می‌­باشد. این بخش به دو قسمت عمده ماهیگیری تجاری و تفریحی تقسیم می‌­شود و شامل برداشت، فرآوری و بازاریابی ماهی است.

بخش تجاری شامل شکار ماهی‌­های وحشی یا پرورش ماهی به روش آبزی‌پروری می‌­باشد. روش‌­های ماهیگیری تجاری دارای تفاوت‌­های قابل توجهی هستند، که عبارتند از بکارگیری تورهای بزرگ ماهی­گیری، چوب و قلاب ماهی­گیری، ماهی­گیری به روش ترولینگ یا لانسه­‌کشی دریایی با چوب تکی و تله یا سبد ماهی­گیری.

مطابق تعریف سازمان غذا و کشاورزی (FAO)، وسایل ماهیگیری به دو دسته تجهیزات شامل صید فعال و غیرفعال تقسیم می‌شود. به منظور جلوگیری از شکار گونه‌­های در معرض خطر انقراض یا شکار گونه­‌های ناخواسته، وسایل ماهیگیری تجاری طبق آخرین یافته‌­های علمی به صورت ویژه طراحی و به طور منظم مدرنسازی می­‌شوند.

صنعت ماهیگیری در ایالات متحده به طور عمده در ساحل اقیانوس آرام متمرکز است. بر اساس کل کشت­‌های شیلات و آبزی‌پروری صورت گرفته در ایالات متحده، گونه‌­های اصلی بومی شامل ماهی پالاک، منهادن و کاد هستند.

روندهای اخیر تشکیل دهنده این بخش از صنعت کشاورزی شامل صید پایدار و مسئولانه می­‌شود. در واقع ماهیگیری بیش از حد از اقیانوس و از بین رفتن تنوع زیستی دلیل عمده محافظت از گونه‌­های در معرض خطر محسوب می‌­شود.

شرکت دانش بنیان اس دیتا با درک ضرورت توسعه خدمات سازمانی داده محور، در سال 1393 آغاز به کار کرد.
این مجموعه با پرورش متخصصان متبحر در زمینه تحلیل اطلاعات فعالیت خود را به طور تخصصی در زمینه‌های تحقیقات بازار، مدیریت ارتباط با مشتری، هوش تجاری، برنامه‌ریزی فروش و مدیریت اثربخشی تبلیغات و توسعه برند گسترش داد.
این شرکت با توسعه و ارائه خدمات خود با محوریت تحلیل داده‌ها، داده‌کاوی (Data Mining) و بیگ دیتا تحولی در اجرای پروژه‌های پژوهشی – صنعتی ایجاد کرده است.

نماد ها


logo-samandehi

آدرس ، تلفن ، ایمیل

تهران، میدان شهر زیبا، خیابان احمد کاشانی، خیابان پردیس

ساختمان پردیس         02140443660        Info@sdata.ir