SDATA

سلامت و بهداشت

صنعت سلامت و بهداشت شامل انواع عطر، لوازم‌­آرایشی، محصولات مراقبت از مو و رنگ مو، ضد آفتاب، خمیردندان، و محصولات مخصوص استحمام، لوازم ناخن، و اصلاح می‌­باشد.

این صنعت و صنایع دیگر مانند مواد شیمیایی، مراقبت‌های بهداشتی و مواد نفتی نیز دارای محصولات مشترک هستند. استفاده از مواد نفتی به‌عنوان مواد خام برای تولید محصولات بهداشتی بسیار مهم است، چرا که برخی از ترکیبات به کاررفته در محصولات بهداشتی مانند پروپیلن و گلیکول از محصولات نفتی به دست می­‌آیند.

صنعت سلامت و بهداشت محصولات بهداشتی جهانی تمرکز ویژه‌­ای بر تولید محصولات برگرفته از طبیعت دارد. درست همان‌طور که آگاهی مصرف‌کننده گرایش به محصولات گیاهی و ارگانیک را افزایش می‌دهد، آگاهی صنفی نیز شرکت‌ها را متعهد به حفاظت از محیط‌‌ زیست می‌­نماید. کاهش استفاده از بسته بندی‌های غیرقابل بازیافت، صرفه­‌جویی در مصرف آب، کاهش انتشار دی‌اکسید کربن و تأکید بر بازیافت موارد نشان­‌دهنده آگاهی صنفی در صنعت محصولات بهداشتی می­‌باشند. بنابراین امروزه، شرکت‌ها تلاش بیشتری برای برخورداری از امکانات سازگاربا محیط‌‌ زیست، و ساختمان‌های تحقیقاتی و توزیع می‌نمایند.

در سال‌های آتی، شرکت‌ها به سرمایه‌گذاری در فعالیت‌های سازگار با محیط‌ زیست ادامه می‌دهند. همچنین تولیدکنندگان پاسخ­گویی بیشتری در جهت تأمین تقاضا برای محصولات طبیعی می‌باشند و خطوط تولید طبیعی و گیاهی خود را افزایش می‌دهند. در تلاش‌های بازاریابی نیز برای تأکید بر حفاظت از محیط‌ زیست و مراقبت از پوست و مو هنگام تولید محصولات بهداشتی از مواد غیر سمی استفاده می‌­شود.

شرکت دانش بنیان اس دیتا با درک ضرورت توسعه خدمات سازمانی داده محور، در سال 1393 آغاز به کار کرد.
این مجموعه با پرورش متخصصان متبحر در زمینه تحلیل اطلاعات فعالیت خود را به طور تخصصی در زمینه‌های تحقیقات بازار، مدیریت ارتباط با مشتری، هوش تجاری، برنامه‌ریزی فروش و مدیریت اثربخشی تبلیغات و توسعه برند گسترش داد.
این شرکت با توسعه و ارائه خدمات خود با محوریت تحلیل داده‌ها، داده‌کاوی (Data Mining) و بیگ دیتا تحولی در اجرای پروژه‌های پژوهشی – صنعتی ایجاد کرده است.

نماد ها


logo-samandehi

آدرس ، تلفن ، ایمیل

تهران، میدان شهر زیبا، خیابان احمد کاشانی، خیابان پردیس

ساختمان پردیس         02140443660        Info@sdata.ir