SDATA

سرگرمی و بازی‌های ویدیویی

سرگرمی و بازی‌های ویدیوییدر این بخش اطلاعاتی درباره صنعت سرگرمی و بازی‌های ویدیویی، شامل داده‌­های مربوط به بزرگ‌ترین رقبای کسب و کار و فعالیت‌های مالی آن­‌ها، آمار مربوط به خروجی و موارد مصرف بازی­‌ها ارائه می‌­شود. آمار مربوط به صنعت سرگرمی و بازی‌های ویدیویی ارائه شده شامل درآمد رقبای اصلی، اشتغال و واحدهای فروش و سهام بازار شرکت‌­های مختلف می‌­باشد. همچنین در این بخش آمار مربوط به نرم افزار و سخت افزار، فروش کنسول بازی و لوازم جانبی، بسترهای بازی‌های رایانه‌­ای (کامپیوتر شخصی، اکس باکس، تلفن هوشمند) و تعداد رقبای فعال و ثبت شده در بازی­‌های آنلاین و اجتماعی از جمله شرکت­‌هایی مانند Zynga قرار گرفته‌­است.

اطلاعات مربوط به مصرف بازی‌های ویدیویی دیگر گروه اصلی جزو بخش آمار بازی محسوب می­‌شود. در این بخش اطلاعات جمعیت شناختی گیمر (سن و توزیع جنسیتی) در کنار آمار و ارقام مربوط به ضریب نفوذ بازی در بین جمعیت­، مدت زمان صرف‌شده برای انجام بازی، بسترهای نرم‌­افزاری و دستگاه‌های استفاده‌­شده برای انجام بازی­ و رتبه­‌بندی بازی‌­های پرفروش در دسترس می­‌باشند. همچنین در این پایگاه آماری اطلاعات دیگری ارائه شده­‌اند که عبارتند از ژانرهای بازی ترجیحی، بازی­‌های گسترده چند نفره آنلاین MMO (مانندWorld of Warcraft)، مکان‌هایی که افراد به انجام بازی می‌پردازند، و هزینه‌­هایی که مصرف‌کنندگان صرف انجام بازی­‌ها از طریق اپلیکیشن‌­ها و یا سایر خریدهای دیجیتال می­‌نمایند. آمار سرگرمی و بازی‌های ویدیویی در محیط‌­های آموزشی از جمله مدارس نیز در این بخش ارائه شده­‌اند.

شرکت دانش بنیان اس دیتا با درک ضرورت توسعه خدمات سازمانی داده محور، در سال 1393 آغاز به کار کرد.
این مجموعه با پرورش متخصصان متبحر در زمینه تحلیل اطلاعات فعالیت خود را به طور تخصصی در زمینه‌های تحقیقات بازار، مدیریت ارتباط با مشتری، هوش تجاری، برنامه‌ریزی فروش و مدیریت اثربخشی تبلیغات و توسعه برند گسترش داد.
این شرکت با توسعه و ارائه خدمات خود با محوریت تحلیل داده‌ها، داده‌کاوی (Data Mining) و بیگ دیتا تحولی در اجرای پروژه‌های پژوهشی – صنعتی ایجاد کرده است.

نماد ها


logo-samandehi

آدرس ، تلفن ، ایمیل

تهران، میدان شهر زیبا، خیابان احمد کاشانی، خیابان پردیس

ساختمان پردیس         02140443660        Info@sdata.ir