SDATA

ساخت و سازهای ساختمانی

ساخت و سازهای ساختمانی

در بخش ساخت و سازهای ساختمانی ،مرتبط‌­ترین و به روزترین اطلاعات مربوط به ساخت و ساز ساختمان­‌های مسکونی و غیرمسکونی را ارائه می­‌شود. فعالیت‌­های انجام شده در این بخش شامل امور نگهداری و تعمیرات و همچنین امور نوسازی مانند اضافات و تغییرات می­‌باشد. به علاوه، این بخش شامل مونتاژ در محل سازه­‌های پیش‌ساخته، پنلی یا برش خورده می­‌شود. و ساخت بناهای موقت نیز در این شاخه فرعی درج گردیده است.

به دلیل اینکه ایالات متحده از مهم‌­ترین بازارهای ساخت و ساز می­‌باشد، به شدت تحت تأثیر بحران اقتصادی سال ۲۰۰۸ قرار گرفته است، که با محوریت قرارداد تعهد خرید اوراق بهادار با وا‌‌‌‌م‌­های درجه دو شناحته می‌شود. با این وجود، افزایش ارزش املاک مسکونی، همراه با کاهش تعداد خانه­‌های مسدود و زیر آب، به طور محتاطانه به بهبود بازار مسکن در سراسر کشور اشاره می­‌کند. Beazer Homes ،DR Horton ،Hovnanian Enterprises ،Lennar Corporation ،NVR ،Meritage Homes ،Pulte Group ،Ryland & Toll Brothers جزو اصلی­‌ترین مسکن‌­سازان پیشرو محسوب می­‌شوند که در بازار ایالات متحده فعالیت دارند. در خصوص ساختمان­‌های غیرمسکونی، پرتقاضاترین موارد شامل فضاهای خرده فروشی و فضاهای اداری خصوصی هستند.

پیش­‌بینی می‌­شود که در بازارهای نوظهور، تقاضای مصرف‌کنندگان مرفه برای سازه­‌های بزرگ مسکونی افزایش یابد. به منظور پاسخگویی به نیازهای افزاینده مشتریان ثابت، انتظار می­‌رود که این صنعت به سمت راه‌­حل­‌های نوآورانه روی آورد. دقیقاً مانند بخش تولید، چاپ سه بعدی در صدد ورود به صنعت ساخت و ساز است. که این فرآیند، ساخت و سازهای ساختمانی افزودنی نامیده می­‌شود.

شرکت دانش بنیان اس دیتا با درک ضرورت توسعه خدمات سازمانی داده محور، در سال 1393 آغاز به کار کرد.
این مجموعه با پرورش متخصصان متبحر در زمینه تحلیل اطلاعات فعالیت خود را به طور تخصصی در زمینه‌های تحقیقات بازار، مدیریت ارتباط با مشتری، هوش تجاری، برنامه‌ریزی فروش و مدیریت اثربخشی تبلیغات و توسعه برند گسترش داد.
این شرکت با توسعه و ارائه خدمات خود با محوریت تحلیل داده‌ها، داده‌کاوی (Data Mining) و بیگ دیتا تحولی در اجرای پروژه‌های پژوهشی – صنعتی ایجاد کرده است.

نماد ها


logo-samandehi

آدرس ، تلفن ، ایمیل

تهران، میدان شهر زیبا، خیابان احمد کاشانی، خیابان پردیس

ساختمان پردیس         02140443660        Info@sdata.ir