SDATA

ساخت سازه‌­های سنگین

ساخت سازه‌های سنگین

در این بخش، مرتبط­‌ترین و به روزترین اطلاعات مربوط به صنعت ساخت سازه‌­های سنگین و مهندسی عمران ارائه می­‌شود. فعالیت­‌های انجام گرفته در این صنعت در پروژه­‌های ساخت سازه‌­های سنگین و مهندسی عمران می‌باشند.

اغلب این فعالیت­‌ها روی ساختمان‌­ها انجام نمی­‌شوند، بلکه تمرکز بیشتری بر پروژه­‌های مرتبط با زیرساخت‌­ها دارند. این بخش را می­‌توان به قسمت­‌های زیر تقسیم کرد: آب و فاضلاب، حفاظت و توسعه و نیز ساخت زیرساخت­‌های برق، ارتباطی  و حمل و نقل.

در بیشتر مواقع، اجرای پروژه­‌های ساخت سازه­‌های سنگین و مهندسی عمران با تصمیم­‌گیری سیاسی همراه است بنابراین هزینه­‌های سرمایه­‌ای دولت عامل مهمی در رشد صنایع به شمار می­‌رود. در نتیجه، این بخش به نوعی در حال رکود ناشی از کاهش هزینه­‌های دولت در بسیاری از کشورها قرار گرفته است. طی دو سال آینده، پیش‌­بینی می‌­شود که مشارکت‌های دولتی و خصوصی نقش مهمی در صنعت ساخت سازه­‌های سنگین و مهندسی عمران، چه در بازارهای نوظهور و چه در بازارهای توسعه یافته داشته باشند.

در حال حاضر برخورداری از حضور فعال در بازار چین کلید موفقیت شرکت­‌های ساخت و ساز زیرساخت‌­ها است. پروژه­‌های ساخت سازه­‌های سنگین و مهندسی عمران اغلب توسط پیمانکاران عمومی طراحی، تأمین مالی و نظارت می‌شوند.

شرکت­‌های سازنده پیشرو در جهان شامل بکتل (Bechtel)، گروه ACS اسپانیا (فعال در حوزه ساخت‌وساز و مهندسی عمران)، وینچی فرانسه، هاچتیف (Hochtief) آلمان و CRCC چین (شرکت ساخت و ساز راه آهن چین) هستند.

شرکت دانش بنیان اس دیتا با درک ضرورت توسعه خدمات سازمانی داده محور، در سال 1393 آغاز به کار کرد.
این مجموعه با پرورش متخصصان متبحر در زمینه تحلیل اطلاعات فعالیت خود را به طور تخصصی در زمینه‌های تحقیقات بازار، مدیریت ارتباط با مشتری، هوش تجاری، برنامه‌ریزی فروش و مدیریت اثربخشی تبلیغات و توسعه برند گسترش داد.
این شرکت با توسعه و ارائه خدمات خود با محوریت تحلیل داده‌ها، داده‌کاوی (Data Mining) و بیگ دیتا تحولی در اجرای پروژه‌های پژوهشی – صنعتی ایجاد کرده است.

نماد ها


logo-samandehi

آدرس ، تلفن ، ایمیل

تهران، میدان شهر زیبا، خیابان احمد کاشانی، خیابان پردیس

ساختمان پردیس         02140443660        Info@sdata.ir