SDATA

ساخت‌ و‌ ساز

این بخش، آمار مرتبط‌ترین و به‌­روز­ترین اطلاعات مربوط به صنعت ساخت‌ و‌ ساز را ارائه می­‌دهد. صنعت ساخت و‌ ساز اشاره به ساختن سازه‌ها و زیرساخت‌ها در بخش‌های زیر دارد: مسکونی، تجاری، محیط‌زیست و انرژی، صنعتی، حمل‌و‌نقل و دفاعی. پروژه‌های ساختمانی معمولا توسط مدیران ساخت‌و‌ساز طراحی، هماهنگی و نظارت می‌شوند. شرکت ساخت راه‌­آهن چین (CRCC)، گروه فعالیت‌­ها و خدمات ساختمانی اسپانیا (ACS)، و شرکت ساخت‌ و‌ ساز فرانسوی Vinci از شرکت‌‌های پیشرو جهان در این زمینه شمرده می‌شوند.

تمام وظایف کوچک و بزرگ در محل ساخت‌ و‌ساز باید توسط یک متخصص انجام شوند. در نتیجه، اغلب گروهی متشکل از پیمان‌کاران فرعی در یک پروژه ساختمانی مشارکت دارند. پیمان­‌کاران فرعی تشکیلاتی دربرگیرنده طیف گسترده‌ای از مشاغل ساخت‌ و‌ ساز شامل کار‌های سنگ‌تراشی، نقاشی، نجاری، لوله‌کشی و نصب الکتریکی می‌­باشد. هر پروژ‌ه‌ای نیاز به استقرار تعدادی از ماشین‌آلات ساخت‌ و‌ساز و استفاده از انواع مصالح ساختمانی دارد.

مهم‌ترین مصالح ساختمانی عبارتند ازگچ و دیوارپوش، سیمان و بتن، فلزات آهنی، چوب، پلاستیک، سنگ و رس. شرکت مصالح ساختمانی CRH ایرلند و شرکت فولاد آرسلورمیتال لوکزامبورگ را می‌توان به عنوان تولید‌کننده اصلی مصالح ساختمانی نام برد. از لحاظ تجهیزات ساخت‌ و‌ ساز، طبقه­‌بندی­‌های عمده شامل تراکتور، ماشین­‌های حفاری بیل­‌ها و بولدوزر­ها، لودر چرخ، جاده‌ صاف‌­کن، بالابر­‌های متحرک و جرثقیل می‌­شوند. کاترپیلار در ایالات متحده، کوماتسو ژاپن و ولوو سوئد بزرگ‌ترین شرکا در تجارت تجهیزات ساخت‌ و‌ساز هستند.

شرکت دانش بنیان اس دیتا با درک ضرورت توسعه خدمات سازمانی داده محور، در سال 1393 آغاز به کار کرد.
این مجموعه با پرورش متخصصان متبحر در زمینه تحلیل اطلاعات فعالیت خود را به طور تخصصی در زمینه‌های تحقیقات بازار، مدیریت ارتباط با مشتری، هوش تجاری، برنامه‌ریزی فروش و مدیریت اثربخشی تبلیغات و توسعه برند گسترش داد.
این شرکت با توسعه و ارائه خدمات خود با محوریت تحلیل داده‌ها، داده‌کاوی (Data Mining) و بیگ دیتا تحولی در اجرای پروژه‌های پژوهشی – صنعتی ایجاد کرده است.

نماد ها


logo-samandehi

آدرس ، تلفن ، ایمیل

تهران، میدان شهر زیبا، خیابان احمد کاشانی، خیابان پردیس

ساختمان پردیس         02140443660        Info@sdata.ir