SDATA

زندگی

زندگیزندگی روزمره پر از روال و روزمرگی‌­های تکراری و بدون تنوع است. با این حال، نگاهی دقیق‌­تر نشان می‌دهد که زندگی یکی از موضوعات هیجان انگیز برای تحقیق است.

ما در SDATA دائما در حال تلاش برای پوشش دادن همه جنبه های گوناگون، متنوع و رنگارنگ آن هستیم، که به شما بینشی نسبت به نظرات، نگرش و ترجیحات رقبایتان را می­‌دهد. این گروه داده به اطلاعات و آماری مربوط می‌­شود که ما آن‌ها را موضوعات اصلی سبک زندگی روزمرگی در نظر می‌­گیریم.

با مرور اجمالی این طبقه بندی، آمارهای زیادی راجع به  روابط و افکار شخصی، و نیز حقایق، نظرسنجی‌­ها و داده‌های مربوط به زندگی خانوادگی، عشق و زناشویی، شخصیت و رفتار، خانواده و دوستان و نیز اضطراب و ترس دست پیدا خواهید­کرد. علاوه بر این، آمار و ارقامی در مورد مشاهیر و صنعت سرگرمی، و در مورد هرچیز دیگری ارائه می‌­دهیم که ممکن است هرگز به عنوان آمار به آن‌ها فکر نکرده­ باشید.

شرکت دانش بنیان اس دیتا با درک ضرورت توسعه خدمات سازمانی داده محور، در سال 1393 آغاز به کار کرد.
این مجموعه با پرورش متخصصان متبحر در زمینه تحلیل اطلاعات فعالیت خود را به طور تخصصی در زمینه‌های تحقیقات بازار، مدیریت ارتباط با مشتری، هوش تجاری، برنامه‌ریزی فروش و مدیریت اثربخشی تبلیغات و توسعه برند گسترش داد.
این شرکت با توسعه و ارائه خدمات خود با محوریت تحلیل داده‌ها، داده‌کاوی (Data Mining) و بیگ دیتا تحولی در اجرای پروژه‌های پژوهشی – صنعتی ایجاد کرده است.

نماد ها


logo-samandehi

آدرس ، تلفن ، ایمیل

تهران، میدان شهر زیبا، خیابان احمد کاشانی، خیابان پردیس

ساختمان پردیس         02140443660        Info@sdata.ir