SDATA

زراعت

زراعت یکی از قدیمی‌ترین مشاغل است و شامل کشت محصولات زراعی و دامی می‌­باشد که به طور عمده برای تهیه مواد غذایی و یا به عنوان سوخت زیستی بکار می­‌رود. روش‌­های متداول کشاورزی شامل دو نوع کشاورزی سنتی و کشاورزی ارگانیک یا زیستی است. کشاورزی سنتی اصلی­‌ترین روش کشاورزی است که در طول قرن بیستم مورد استفاده بود و هنوز هم در بیشتر فعالیت‌­های کشاورزی­ مورد استفاده قرار می­‌گیرد. بسته به نوع مقررات ملی حاکم بر کشور، کشاورزان مجاز به استفاده از آفت­‌کش­‌ها و کودهای شیمیایی هستند. دامپروری متمرکز نیز برای پرورش دام بطور گسترده انجام می­‌شود.

از سوی دیگر، بخش کشاورزی زیستی برای محافظت از منابع طبیعی و محیط زیست، استانداردهایی را تعیین می‌کند که سازگار با زندگی حیوانات و گیاهان باشند. و همچنین قوانین و الزامات مخصوصی را نیز برای سازمان‌دهی تولید محصولات ارگانیک و پرورش دام وضع می­‌کند. کشاورزان ارگانیک به روش­‌هایی مانند کشت تناوبی و کنترل بیولوژیکی آفات تکیه دارند. بنابراین، در عملیات کشاورزی از کودهای شیمیایی صرف­‌نظر می‌­کنند. و در عوض از کودها و آفات­‌کش­‌های طبیعی استفاده می‌کنند.

صنعت کشاورزییا همان صنعت زراعت به دو بخش تولید محصولات زراعی و دامپروری تقسیم می­‌شود. عمده محصولات زراعی آمریکا شامل ذرت، سویا، یونجه و گندم است. بخش دامداری کشاورزی به طور عمده متمرکز بر دامداری و پرورش گاوهای شیرده، پرورش گراز و خوک، مرغداری و تولید تخم‌مرغ و پرورش گوسفند و بز است. به علاوه، تولید لبنیات به منظور تولید شیر و فراورده‌­های شیر مصرفی نیز در شمار فرآیندهای تولید پایین دستی قرار می‌گیرد.

شرکت دانش بنیان اس دیتا با درک ضرورت توسعه خدمات سازمانی داده محور، در سال 1393 آغاز به کار کرد.
این مجموعه با پرورش متخصصان متبحر در زمینه تحلیل اطلاعات فعالیت خود را به طور تخصصی در زمینه‌های تحقیقات بازار، مدیریت ارتباط با مشتری، هوش تجاری، برنامه‌ریزی فروش و مدیریت اثربخشی تبلیغات و توسعه برند گسترش داد.
این شرکت با توسعه و ارائه خدمات خود با محوریت تحلیل داده‌ها، داده‌کاوی (Data Mining) و بیگ دیتا تحولی در اجرای پروژه‌های پژوهشی – صنعتی ایجاد کرده است.

نماد ها


logo-samandehi

آدرس ، تلفن ، ایمیل

تهران، میدان شهر زیبا، خیابان احمد کاشانی، خیابان پردیس

ساختمان پردیس         02140443660        Info@sdata.ir