SDATA

رادیو، تلویزیون و فیلم

رادیو، تلویزیون و فیلمآمار صنعت رادیو، تلویزیون و فیلم طیف گسترده‌‌ای از موضوعات را مورد بررسی قرار می‌­دهد. با استفاده از ساختاربندی زیر اطلاعات مورد نیاز خود را سریع‌­تر پیدا کنید. این بخش مربوط به درآمد فیلم­، سینما و گیشه و همچنین سایر داده­‌های کلیدی این صنعت است.  به علاوه، توسعه بخش سینمای سه بعدی نیز مورد توجه واقع شده‌­است. در این بخش همچنین داده‌­های مصرف­‌کنندگان مانند فراوانی دفعات رفتن به سینما، ژانرهای فیلم ترجیحی و میان وعده­‌های مورد علاقه مصرف ­شده در سینما­ها نیز ارائه می­‌شود.

در این بخش داده‌­های جمع‌­آوری شده درباره صنعت رادیو، تلویزیون و فیلم موجود هستند. آمار نمای کلی و نیز آمار دقیق مهم‌­ترین شرکت­‌های این بخش و زیر مجموعه­‌های آن ارائه می­‌شوند. تلوزیون پرداختی، سریال‌های اینترنتی و ضریب نفوذ فناوری­‌ها و دستگاه­‌های تلویزیونی به طور گسترده در این پایگاه مورد بررسی قرار گرفته­‌اند. این زیر مجموعه رتبه­‌بندی­‌های محتواهای تلویزیونی را در کنار داده­‌های مربوط به زمان صرف­ شده برای تماشای محتوای تلویزیونی و ویدیویی، و نیز موضوعات خاص مورد علاقه مصرف‌کنندگان شامل الگوهای قطع اشتراک سرویس‌­های تلوزیونی آنلاین، محدودسازی اشتراک تلوزیون­‌های آنلاین برای پرداخت هزینه کمتر، سرقت آثار ادبی، جریان پخش آنلاین محتوای بیش از حد (OTT) و مصرف محتوا در تمام تلوزیون­ها را فراهم می­‌کند.

آمار عمده این بخش شامل اطلاعات کلیدی صنعت در مورد درآمد صنعت، اشتغال و شرکت­‌های پیشرو فعال در این زمینه می­‌باشد. تمرکز بیشتری بر ارائه داده‌­های مصرفی مانند زمان صرف­ شده برای گوش دادن به محتوای رادیویی و صوتی، فراوانی زمان‌­های گوش دادن و قالب­ها و لوازم صوتی ترجیحی معطوف شده­‌است. روندهای محتوای دیجیتالی صوتی نیز به همراه داده­‌های مربوط به رقبای اصلی (مانند Pandora یا Sirius XM) به طور گسترده در این بخش مطرح می‌شوند.

شرکت دانش بنیان اس دیتا با درک ضرورت توسعه خدمات سازمانی داده محور، در سال 1393 آغاز به کار کرد.
این مجموعه با پرورش متخصصان متبحر در زمینه تحلیل اطلاعات فعالیت خود را به طور تخصصی در زمینه‌های تحقیقات بازار، مدیریت ارتباط با مشتری، هوش تجاری، برنامه‌ریزی فروش و مدیریت اثربخشی تبلیغات و توسعه برند گسترش داد.
این شرکت با توسعه و ارائه خدمات خود با محوریت تحلیل داده‌ها، داده‌کاوی (Data Mining) و بیگ دیتا تحولی در اجرای پروژه‌های پژوهشی – صنعتی ایجاد کرده است.

نماد ها


logo-samandehi

آدرس ، تلفن ، ایمیل

تهران، میدان شهر زیبا، خیابان احمد کاشانی، خیابان پردیس

ساختمان پردیس         02140443660        Info@sdata.ir