SDATA

خرده فروشی مبلمان

صنعت خرده­‌فروشی مبلمان خانگی امکان انتخاب مبلمان و دکوراسیون خاص را برای هر یک از مشتریان فراهم می‌­کند تا با دکوراسیون دلخواه منازل خود را تزیین کنند.

در کنار بازارهای مسکن که برای جذب مشتری بیشتر در تلاش هستند،خرده­‌فروشان مبلمان و اثاثیه خانگی نیز وجود دارند. مشتریان به‌ جز در موارد خریدوفروش زیاد مانند سال نو، تمایل چندانی به پرداخت هزینه برای اثاثیه خانه ندارند. بااین‌حال انتظار می‌رود که مصرف­‌کنندگان با بهبود شرایط اقتصادی و افزایش درآمدها به میزان بیشتری برای محصولات مبلمان هزینه کنند. طراحی، قیمت مناسب و کارآیی، ازجمله دلایل اصلی هستند که مصرف­‌کنندگان اغلب فروشگاه‌های مبلمان پیشرو برمی‌گزینند.

تقاضا برای خرید اثاثیه خانگی به‌صورت دوره‌ای اتفاق می‌­افتد که تحت تأثیر بازار مسکن قرار دارد و تمایل به تغییر شکل و طراحی مجدد مبلمان معمولاً در دوران رکود اقتصادی ضروری نمی‌باشند. چراکه میزان تقاضای مشتریان تا حد زیادی وابسته به میزان درآمد آن­‌ها است. شرکت‌های بزرگ از طریق خرید عمده، وسعت محصولات، کالاپردازی مؤثر، و بازاریابی با یکدیگر رقابت می‌کنند. از سوی دیگر شرکت‌های کوچک نیز بر روی یک بخش بازار تمرکز می‌کنند و با توجه به عمق محصولات و ارائه خدمات برتر به مشتریان به رقابت در بازار می‌پردازند. رقابت برای تولید لوازم‌ خانگی تمامی فروشگاه‌های بزرگ، بازرگانان انبوه، فروشگاه‌های بهبود خانگی، سازندگان مبلمان، و خرده­‌فروشان سفارش آنلاین و پستی را دربرمی‌گیرد.

بخش‌­های صنعت مبلمان شامل خرده­‌فروشی مبلمان، روکش، فرش، دیوارپوش، و همچنین مواردی از قبیل روتختی، ملحفه، رومیزی، و شمع هستند. به‌علاوه، این صنعت شامل بخش خرده‌فروشی لوازم منزل ازجمله فروش محصولات خانگی بادوام مانند کارد و چنگال، و ظروف خوراک­‌پزی، شیشه‌ای، بلور، چینی، نقره، و سایر لوازم آشپزخانه می‌باشد.

شرکت دانش بنیان اس دیتا با درک ضرورت توسعه خدمات سازمانی داده محور، در سال 1393 آغاز به کار کرد.
این مجموعه با پرورش متخصصان متبحر در زمینه تحلیل اطلاعات فعالیت خود را به طور تخصصی در زمینه‌های تحقیقات بازار، مدیریت ارتباط با مشتری، هوش تجاری، برنامه‌ریزی فروش و مدیریت اثربخشی تبلیغات و توسعه برند گسترش داد.
این شرکت با توسعه و ارائه خدمات خود با محوریت تحلیل داده‌ها، داده‌کاوی (Data Mining) و بیگ دیتا تحولی در اجرای پروژه‌های پژوهشی – صنعتی ایجاد کرده است.

نماد ها


logo-samandehi

آدرس ، تلفن ، ایمیل

تهران، میدان شهر زیبا، خیابان احمد کاشانی، خیابان پردیس

ساختمان پردیس         02140443660        Info@sdata.ir