SDATA

خرده فروشان الکترونیکی

صنعت جهانی خرده فروشان الکترونیک مصرفی شامل تولید، توزیع و فروش وسایل ارتباطی و سرگرمی مانند انواع دوربین دیجیتال و فیلم­برداری، تلفن، ام‌پی­تری پلیر استریو mp3 player stereo، دی­ وی­ دی -Dvd، وی­سیآر-visyar، ماشین‌حساب و تلویزیون می­‌باشد. میزان زیادی از محصولات الکترونیکی مصرفی در مناطقی مانند کشورهای آسیایی تولید می‌شوند که هزینه‌های کار در آنجا نسبت به سایر مناطق پایین­‌تر می‌باشد.

انتظار می‌رود که بازار جهانی خرده فروشان الکترونیک مصرفی رشد سالانه‌­ای داشته باشد. همچنان‌که سازندگان تلویزیون به‌طور اصولی­‌تری به‌عنوان‌ مثال ویژگی سه‌بعدی را به محصولات صفحه تخت و با وضوح‌ بالا اضافه می‌­کنند درنتیجه بخش تلویزیون­‌های سه بعدی نیز رشد سریع‌تری نسبت به سایر محصولات الکترونیکی دارند.

تولیدکنندگان لوازم الکترونیکی مصرفی نیز به‌طور مداوم تمرکز بیشتر بر نوآوری در فنآ‌وری‌های نسل بعدی در جهت پاسخگویی به تقاضای مصرف‌کنندگان معطوف می‌نمایند. از سوی دیگر با مطلوب­‌تر شدن محیط اقتصادی، صنعت الکترونیک مصرفی در آینده شرایط نسبتاً بهتری خواهد داشت. البته باوجود اینکه به درآمد خالص مصرف­‌کنندگان افزوده می‌­شود، آن­ها کم‌تر مایل به مصرف درآمد رو به رشد خود هستند.

رشد بیشتر بخش تلفن­‌های هوشمند همچنان ادامه می‌­یابد. نحوه و کیفیت اتصال ویژگی اصلی محصولات هوشمند است، چراکه مصرف­‌کنندگان به دنبال ایجاد ارتباط میان لوازم‌خانگی و اپلیکیشن­‌های تلفن همراه هستند. همچنین افزایش اتکا به اینترنت در محیط‌‌ های تجاری و شخصی نیز اهمیت برخورداری از روابط نزدیک با اپراتورهای ارتباطی را کاملاً حیاتی می‌سازد.

شرکت دانش بنیان اس دیتا با درک ضرورت توسعه خدمات سازمانی داده محور، در سال 1393 آغاز به کار کرد.
این مجموعه با پرورش متخصصان متبحر در زمینه تحلیل اطلاعات فعالیت خود را به طور تخصصی در زمینه‌های تحقیقات بازار، مدیریت ارتباط با مشتری، هوش تجاری، برنامه‌ریزی فروش و مدیریت اثربخشی تبلیغات و توسعه برند گسترش داد.
این شرکت با توسعه و ارائه خدمات خود با محوریت تحلیل داده‌ها، داده‌کاوی (Data Mining) و بیگ دیتا تحولی در اجرای پروژه‌های پژوهشی – صنعتی ایجاد کرده است.

نماد ها


logo-samandehi

آدرس ، تلفن ، ایمیل

تهران، میدان شهر زیبا، خیابان احمد کاشانی، خیابان پردیس

ساختمان پردیس         02140443660        Info@sdata.ir