SDATA

خدمات انرژی و محیط زیست

خدمات انرژی و محیط زیستدر این بخش، آمار مرتبط­­‌ترین و بروز­ترین اطلاعات مربوط به خدمات انرژی و محیط زیست ارائه می­‌شود. خدمات انرژی و محیط زیست تولیدشده به صورت تجاری از منابع فسیلی، هسته­‌ای و تجدیدپذیر بدست می­‌آید. سوخت­‌های هسته‌ای و فسیلی مانند ذغال سنگ، گاز طبیعی و نفت توسط صنایع معدنی تامین می‌شوند، در حالیکه انرژی‌های تجدیدپذیر در نیروگا‌ه‌­های مقیاس کوچک یا مقیاس بزرگ با کمک توربین‌ها، پمپ‌ها، کالکتورها یا ماژول­های فتوولتائیک تولید می‌شوند. منابع اصلی برق شامل سوخت هسته­‌ای، زغال­ سنگ و گاز طبیعی، و همچنین انرژی خورشیدی، بادی، زیست توده­ای و منابع آبی می­‌باشد. برق در تاسیسات برق خصوصی یا دولتی تولید می‌شود. بزرگترین تاسیسات برق جهان شامل دوک انرژی (شرکت انرژی آمریکایی)، GDF Suez (شرکت انرژی فرانسوی)، Iberdrola (شرکت انرژی اسپانیایی) و E.ON (شرکت انرژی آلمانی) می‌­باشد.

طرف تقاضای انرژی می‌تواند به بخش‌های زیر تقسیم شود: صنعتی، حمل‌و‌نقل، مسکونی، نیروی برق و تجاری. تقریبا ۴۰ درصد از مصرف انرژی جهانی توسط بخش صنعتی مصرف­‌کننده انرژی برشمرده می­‌شود. بخش حمل‌و‌نقل از محصولات نفتی، بیودیزل و گاز طبیعی استفاده می‌­کند. بخش برق نیز از این همین سوخت‌ها و همچنین از دیگر سوخت­‌ها برای تولید برق استفاده می‌کند که این انرژی برق منبع اصلی انرژی در بخش های مسکونی و تجاری است.

مدیریت زباله و تصفیه فاضلاب فرآیندهای حیاتی در رفع استانداردهای کیفیت آب و هوا می‌­باشند. علاوه بر این، بازیابی و بازیافت مواد موجود در جریان‌های زباله راه مناسب صرفه جویی در منابع سیاره ما است. جمع‌آوری، حمل و نقل و پردازش زباله­‌ها توسط شرکت­‌های خصوصی یا شهرداری انجام می‌­شود، که بزرگترین آن‌ها شرکت مدیریت پسماند می‌­باشد.

شرکت دانش بنیان اس دیتا با درک ضرورت توسعه خدمات سازمانی داده محور، در سال 1393 آغاز به کار کرد.
این مجموعه با پرورش متخصصان متبحر در زمینه تحلیل اطلاعات فعالیت خود را به طور تخصصی در زمینه‌های تحقیقات بازار، مدیریت ارتباط با مشتری، هوش تجاری، برنامه‌ریزی فروش و مدیریت اثربخشی تبلیغات و توسعه برند گسترش داد.
این شرکت با توسعه و ارائه خدمات خود با محوریت تحلیل داده‌ها، داده‌کاوی (Data Mining) و بیگ دیتا تحولی در اجرای پروژه‌های پژوهشی – صنعتی ایجاد کرده است.

نماد ها


logo-samandehi

آدرس ، تلفن ، ایمیل

تهران، میدان شهر زیبا، خیابان احمد کاشانی، خیابان پردیس

ساختمان پردیس         02140443660        Info@sdata.ir