SDATA

حمل و نقل و تدارکات

در این بخش، SDATA مرتبط‌­ترین و بروزترین اطلاعات مربوط به صنایع حمل‌و‌نقل و تدارکات را ارائه می‌­دهد. امروزه انواع متفاوتی از خدمات حمل‌و‌نقل در سراسر جهان وجود دارد، که بارزترین آن‌ها حمل‌و‌نقل جاده‌­ای و راه­‌آهن و همچنین کشتی‌رانی و هوایی می­‌باشد.

در حالی‌که جمعیت جهان به طور فزاینده­ای در حال ثروتمندشدن و متحرک­‌شدن است، تقاضای جهانی مسافران نیز در بازارهای بالغ و هم در بازارهای نوظهور رو به افزایش است. با وجود تعداد روزافزون دوچرخه، موتور سیکلت، اتوبوس، قطار، هواپیما و حتی کشتی­‌های کروز، مسافرت با خودرو هنوز هم محبوب­‌ترین نوع از انواع سفرهاست.  به موجب محبوبیت خودرو، صنعت خودرو بازگشت قدرتمندی از بحران مالی سال ۲۰۰۸ داشته‌­است؛ از سال ۲۰۱۲، بیش از ۸۰۰ میلیون اتومبیل سواری در سراسر جهان استفاده می­‌شود؛ رقمی که به میزان متوسط ​​حدود ۱۶۵ خودرو مسافربری در هر ۱۰۰۰ نفر معنا می‌شود. تویوتا، جنرال موتورز و VW در رده بزرگ‌ترین تولید­کنندگان خودرو مسافربری در جهان قرار دارند. گروه فولکس واگن همچنین جزو تولیدکنندگان کامیون پیشرو در جهان محسوب می­‌شود، که تنها Daimler آلمان و Dongfeng چین را به دنبال دارد.

از نظر حمل‌و‌نقل محموله، پیش‌­بینی می­‌شود که روابط تجاری بین چین، آمریکای شمالی و اتحادیه تجارت آزاد اروپا (EFTA) تقاضای ترافیک شبکه حمل‌و‌نقل را در سال­‌های آینده افزایش دهند. درحالی‌که حمل‌و‌نقل هوایی اغلب برای انتقال نامه و بسته­‌های پستی، حیوانات و موارد خطرناک استفاده می­‌شود، محموله‌­های حجیم معمولا توسط راه‌آهن، کامیون و کشتی حمل می­‌شوند.  در صنعت تدارکات، حمل‌و‌نقل ترکیبی رایج­‌ترین گزینه برای انتقال کالاهای مصرفی است. حمل‌و‌نقل ترکیبی، ترافیک محموله را تسهیل و تسریع می­‌کند، چراکه محموله‌­ها در کانتینرهایی ارسال می­‌شوند که با تعویض در خودروهای تجاری، راه‌­آهن و یا کشتی­‌های کانتینری حمل می‌­شوند.

شرکت دانش بنیان اس دیتا با درک ضرورت توسعه خدمات سازمانی داده محور، در سال 1393 آغاز به کار کرد.
این مجموعه با پرورش متخصصان متبحر در زمینه تحلیل اطلاعات فعالیت خود را به طور تخصصی در زمینه‌های تحقیقات بازار، مدیریت ارتباط با مشتری، هوش تجاری، برنامه‌ریزی فروش و مدیریت اثربخشی تبلیغات و توسعه برند گسترش داد.
این شرکت با توسعه و ارائه خدمات خود با محوریت تحلیل داده‌ها، داده‌کاوی (Data Mining) و بیگ دیتا تحولی در اجرای پروژه‌های پژوهشی – صنعتی ایجاد کرده است.

نماد ها


logo-samandehi

آدرس ، تلفن ، ایمیل

تهران، میدان شهر زیبا، خیابان احمد کاشانی، خیابان پردیس

ساختمان پردیس         02140443660        Info@sdata.ir