SDATA

هواپیمایی

حمل و نقل هواییدر این بخش، مهم­‌ترین و بروزترین اطلاعات مربوط به ترافیک هوایی مسافری و باری ارائه می­‌شود. صنعت حمل و نقل هوایی شامل خطوط هوایی مسافری، حمل و نقل کالا و زیرساخت­‌های مرتبط با این صنعت مانند فرودگاه‌­ها و انبارها می­‌باشد.

از لحاظ ارزش برند، بزرگ‌ترین شرکت­‌های هواپیمایی مسافرتی جهان عبارتند از شرکت آلمانی لوفت­هانزا Lufthansa، شرکت هواپیمایی امارات Emirates و همچنین شرکت هواپیمایی آمریکایی دلتا ایرلاینز Delta Air Lines. از سوی دیگر دلتا ایرلاینز از نظر ترافیک مسافر هواپیمایی از دیگر رقیبان خود پیشی گرفته­‌است، درحالیکه هواپیمایی امارات بر اساس میزان مسافت پیموده شده برای حمل بار، در صدر رقیبان حمل بار جای دارد. همچنین شرکت هواپیمایی ایرلندی رایان­ایر Ryanair و شرکت هواپیمایی آمریکایی ساوت‌وست ایرلاینز Southwest Airlines از جمله رقبای اصلی در رده شرکت­‌های خدمات کم هزینه هستند که مشتریان بیشتری را با ارائه خدمات ارزان قیمت­‌تر به خود جذب می‌­نمایند. در بخش کم هزینه، بسیاری از شرکت­‌های حمل بار مبالغی را نیز در قبال ارائه خدمات جانبی به منظور افزایش درآمد خود از مشتریان دریافت می­‌کنند.

از جمله پرترددترین فرودگاه­‌های جهان، فرودگاه بین‌­المللی‌ هارتسفیلد‌-جکسون آتلانتا (IATA: ATL) با انتقال سالانه بیش از ۹۰ میلیون مسافر و نیز فرودگاه بین‌المللی هنگ­‌کنگ (IATA: HKG) با حدود چهار میلیون تن بارگیری و تخلیه بار در سال می‌باشند. حمل و نقل هوایی به طور عمده برای جابجایی موارد خطرناک و حساس مانند حیوانات و نامه­‌ها مورد استفاده قرار می­‌گیرد. با وجود اینکه سرعت اصلی‌­ترین مزیت پرواز می‌­باشد، در عین حال افزایش چشم‌گیر قیمت سوخت موجب کاهش قابل توجه میزان مشتریان بازار حمل و نقل هوایی گردیده­‌است و در نتیجه بنگاه­‌های باربری به اجبار برای حمل محموله­‌های باری سنگین از طریق کشتی­‌های دریایی و راه­‌آهن اقدام می‌­نمایند.

شرکت دانش بنیان اس دیتا با درک ضرورت توسعه خدمات سازمانی داده محور، در سال 1393 آغاز به کار کرد.
این مجموعه با پرورش متخصصان متبحر در زمینه تحلیل اطلاعات فعالیت خود را به طور تخصصی در زمینه‌های تحقیقات بازار، مدیریت ارتباط با مشتری، هوش تجاری، برنامه‌ریزی فروش و مدیریت اثربخشی تبلیغات و توسعه برند گسترش داد.
این شرکت با توسعه و ارائه خدمات خود با محوریت تحلیل داده‌ها، داده‌کاوی (Data Mining) و بیگ دیتا تحولی در اجرای پروژه‌های پژوهشی – صنعتی ایجاد کرده است.

نماد ها


logo-samandehi

آدرس ، تلفن ، ایمیل

تهران، میدان شهر زیبا، خیابان احمد کاشانی، خیابان پردیس

ساختمان پردیس         02140443660        Info@sdata.ir