SDATA

جنگل‌داری

آمار جنگل‌داری زیر شاخه سوم از صنعت اصلی کشاورزی است که شامل مدیریت جنگل­‌ها به منظور تولید مواد اولیه و برای استفاده مستمر از چوب می­‌شود. براساس سیستم طبقه­‌بندی صنایع آمریکای شمالی (NAICS)، مؤسساتی که در بخش جنگل­‌داری مشارکت دارند عبارتند از مراکز برش الوار، مهد کودک­‌های جنگلی و سازمان­‌های جمع‌­آوری محصولات جنگلی و شرکت­‌های درخت‌­بری و الوارسازی می‌باشند.

بخش جنگل‌داری اطلاعاتی را در ارتباط با وضعیت کنونی و روند توسعه جنگل­‌های ملی ارائه می‌­دهد، وسعت جنگل­‌ها را اندازه‌گیری می‌­کند، به مکان‌یابی آن­‌ها می‌­پردازد، مالکیت جنگل­‌ها (عمومی یا خصوصی) را تعیین می­‌کند و چگونگی تغییرات و رشد صورت گرفته در مناطق جنگلی را گزارش می­‌دهد تا بتوان سلامت جنگل­‌ها را به خوبی نظارت نمود. از سوی دیگر، جنگل­‌ها به عنوان مناطق تفریحی محسوب می­‌شوند و بایستی تنوع گونه­‌های گیاهی و جانوری را در آن­‌ها حفظ گردد.

در ایالات متحده آمریکا، حدود یک سوم از کل مساحت کشور از جنگل پوشیده شده‌است. بیشتر اراضی جنگلی متعلق به بخش خصوصی(حدود ۶۰ درصد) است، در حالی‌که بخش دولتی تنها حدود یک سوم از اراضی جنگلی را اداره می­‌کند. براساس تعریف سازمان جنگل‌­داری ایالات متحده آمریکا، هر زمینی که حداقل یک هکتار وسعت داشته باشد و حداقل ۱۰ درصد پوشش آن با درختان جنگلی باشد، جنگل نامیده می‌­شود.

شرکت دانش بنیان اس دیتا با درک ضرورت توسعه خدمات سازمانی داده محور، در سال 1393 آغاز به کار کرد.
این مجموعه با پرورش متخصصان متبحر در زمینه تحلیل اطلاعات فعالیت خود را به طور تخصصی در زمینه‌های تحقیقات بازار، مدیریت ارتباط با مشتری، هوش تجاری، برنامه‌ریزی فروش و مدیریت اثربخشی تبلیغات و توسعه برند گسترش داد.
این شرکت با توسعه و ارائه خدمات خود با محوریت تحلیل داده‌ها، داده‌کاوی (Data Mining) و بیگ دیتا تحولی در اجرای پروژه‌های پژوهشی – صنعتی ایجاد کرده است.

نماد ها


logo-samandehi

آدرس ، تلفن ، ایمیل

تهران، میدان شهر زیبا، خیابان احمد کاشانی، خیابان پردیس

ساختمان پردیس         02140443660        Info@sdata.ir