SDATA

تولید ناوگان ریلی

در این بخش بروزترین اطلاعات مربوط به تولید ناوگان ریلی ارائه می‌شود.

اصطلاح ناوگان ریلی به هر نوع وسیله نقلیه دارای نیروی محرکه و یا بدون نیروی محرکه اطلاق می­شود که روی ریل حرکت می‌کند، از قبیل واگن‌، لوکوموتیو، ماشین‌ها و گاری‌های ریلی. درحالی‌که بازارهای نوظهور دارای بیش‌ترین پتانسیل رشد هستند، کشورهای توسعه‌یافته مانند ژاپن، سوئیس و هنگ‌کنگ درزمینه زیرساخت­‌های راه‌آهن پیشرو هستند. به‌علاوه، آسیا و اروپای غربی بازارهای اصلی فنآوری راه‌‌آهن هستند. این مناطق همچنین مهم‌ترین بازارها برای قطارهای پرسرعت هستند که با حداقل سرعت ۱۸۶ مایل در ساعت حرکت می‌کنند.

شرکت چینی سی‌آرآرسی (CRRC Corporation Limited)، شرکت کانادایی بامباردیه (Bombardier)، و شرکت آلمانی زیمنس (Siemens) ازجمله تولیدکنندگان اصلی راه‌آهن و لوکوموتیو هستند. شرکت راه‌آهن یونیون پاسیفیک (Union Pacific)، شرکت راه‌آهن ملی کانادا و شرکت راه‌آهن شرق ژاپن در میان بزرگ‌ترین شرکت‌های راه‌آهن در جهان جای دارند.

نکته مهمی که در این زمینه باید مورد توجه آن است که حمل ونقل ریلی و شبکه سازی در این حوزه بر مبنای نیازسنجی واقعی باشد؛ در این حوزه باید به شدت از سیاست زدگی پرهیز شود، چراکه این موضوع باعث ایجاد شبکه هایی خواهد شد که بعدا و به رغم صرف وقت و هزینه فراوان فاقد تقاضا برای جابه جایی بار و مسافر خواهد بود؛ در سال های اخیر خوشبختانه راه آهن به این سمت حرکت کرده که با شناسایی چشمه های بار ریل پسند و قابل حمل با ریل، خطوط فرعی ریلی ایجاد کرده و شبکه های ریلی را تقویت کند؛ این اقدامات در این زمینه بسیار راه‌گشا بود؛ همچنین در بنادر بر حمل ونقل ریل پایه تاکید شد.

شرکت دانش بنیان اس دیتا با درک ضرورت توسعه خدمات سازمانی داده محور، در سال 1393 آغاز به کار کرد.
این مجموعه با پرورش متخصصان متبحر در زمینه تحلیل اطلاعات فعالیت خود را به طور تخصصی در زمینه‌های تحقیقات بازار، مدیریت ارتباط با مشتری، هوش تجاری، برنامه‌ریزی فروش و مدیریت اثربخشی تبلیغات و توسعه برند گسترش داد.
این شرکت با توسعه و ارائه خدمات خود با محوریت تحلیل داده‌ها، داده‌کاوی (Data Mining) و بیگ دیتا تحولی در اجرای پروژه‌های پژوهشی – صنعتی ایجاد کرده است.

نماد ها


logo-samandehi

آدرس ، تلفن ، ایمیل

تهران، میدان شهر زیبا، خیابان احمد کاشانی، خیابان پردیس

ساختمان پردیس         02140443660        Info@sdata.ir