SDATA

غذا و نوشیدنی

در این بخش آمار و اطلاعات مربوط به کانال‌های توزیع خرده‌فروشی‌ها و مراکز خرید ازجمله بازرگانان انبوه، سوپرمارکت‌ها، فروشگاه‌های تخفیف، خواروبارفروشی­‌های کوچک، سوپرمارکت‌های ارگانیک، نانوایی‌ها و شیرینی‌فروشی‌ها ارائه می‌شود.

در حال حاضر چشم‌انداز خرده‌فروشی با توجه به فراوانی انواع چندگانه خرده‌فروشی تا حد زیادی رقابتی شده‌است.فروشگاه‌های تخفیف زنجیره‌­ای مانند فروشگاه آلمانی آلدی (Aldi)، مجموعه محدودی از محصولات را ارائه‌ می‌دهند. درواقع این نوع فروشگاه‌‌ها استراتژی تجاری عرضه محصولات باکیفیت به مشتری با قیمت‌های پایین را دنبال می­‌کنند. در بازار فروش چندکاناله، فروشگاه‌های خرده‌فروشی سنتی نیز برای اینکه رقابت‌پذیر باقی بمانند مجبور به ارائه تجربه خرید شخصی و منحصربه‌ فرد به مشتریان هستند.

تحقیقات اخیر نشان می­‌دهد که سوپرمارکت‌های ارگانیک دیگر همچون گذشته از بازارهای علایق ویژه (niche market) مناسبی برخوردار نیستند. بااین‌حال این فروشگاه­‌ها تعداد زیادی پروفایل مصرف‌کننده را جذب می­‌کنند که شامل مصرف­‌کنندگان دائمی محصولات ارگانیک و یا مشتریانی هستند که مواد غذایی ارگانیک را تنها یک یا دو بار درماه خریداری می‌کنند.همچنین در این بخش آمار سایر توزیع خرده‌فروشی‌ها و سوپرمارکت­‌های زنجیره‌­ای پیشرو نیز فراهم شده‌است. طبق آخرین آمار فروش مربوط به خرده‌فروشی­‌ها، سه فروشگاه برتر خرده‌فروشی عبارت‌اند از وال‌مارت (Walmart)،کروگر (Kroger)،و کاستکو (Costco).

علاوه بر این، در این بخش به‌طور ویژه‌­ای، آمار شاخص‌های کلیدی مانند میزان فروش هر فروشگاه، میانگین تعداد تسویه‌ حساب‌ها یا متوسط فضای فروش در هر فروشگاه را نشان می‌دهد. ارقام جالب­‌تر این صنعت عبارت‌اند از: تعداد فروشگاه‌ها، دفعات خرید مصرف‌کنندگان، و روندهای قیمتی.

شرکت دانش بنیان اس دیتا با درک ضرورت توسعه خدمات سازمانی داده محور، در سال 1393 آغاز به کار کرد.
این مجموعه با پرورش متخصصان متبحر در زمینه تحلیل اطلاعات فعالیت خود را به طور تخصصی در زمینه‌های تحقیقات بازار، مدیریت ارتباط با مشتری، هوش تجاری، برنامه‌ریزی فروش و مدیریت اثربخشی تبلیغات و توسعه برند گسترش داد.
این شرکت با توسعه و ارائه خدمات خود با محوریت تحلیل داده‌ها، داده‌کاوی (Data Mining) و بیگ دیتا تحولی در اجرای پروژه‌های پژوهشی – صنعتی ایجاد کرده است.

نماد ها


logo-samandehi

آدرس ، تلفن ، ایمیل

تهران، میدان شهر زیبا، خیابان احمد کاشانی، خیابان پردیس

ساختمان پردیس         02140443660        Info@sdata.ir