SDATA

تجارت بین‌المللی

فعالیت­‌های تجاری بخش مهمی از اقتصاد جهانی را به خود اختصاص می­‌دهند. کسب‌وکارهای زیادی به مصرف‌­کنندگان خارجی وابسته هستند تا از این طریق سود و مشتریان بیشتری را از جنبه حقیقی و صنعتی بدست­‌ آورند.

همچنین تعداد بی‌شماری از کسب­‌ و کارها نیز برای برآوردن تقاضای کالا و یا منابع به تأمین­‌کنندگان خارجی وابسته هستند. صنعت تجارت بین‌الملل شامل تبادل کالا و یا خدمات بین کشورها می‌باشد. فعالیت­‌های تجاری منافع زیادی را برای کشورها به ارمغان می­‌آورد چراکه هر کشوری به کالا یا کالاهای موجود در سایر کشورها دسترسی می­‌یابد. امروزه پیشرفت‌های فن­آوری و به‌کارگیری خدمات اینترنتی در سراسر جهان صنعت تجارت بین‌المللی را متحول ساخته است.هر کشور به‌طورکلی کالاهایی را صادر می‌کند که در تولید آن­‌ها نسبت به سایر کشورها موفق‌­تر است، و همچنین در عوض کالاهایی را وارد می‌کند که کشورهای دیگر در تولید آن­ها کارآمدتر هستند.

فنآوری‌های اطلاعاتی و ارتباطی همچنان عامل مهمی در عملکرد صنعت در طی سال‌های آینده خواهند بود. تجارت بین‌المللی شامل مزایای زیادی ازجمله به اشتراک‌ گذاری کالاها، خدمات و تخصص می­‌باشد که نوآوری و توسعه فنآوری را گسترش می‌دهند. به‌علاوه اینکه دولت‌ها نیز از تجارت به‌عنوان ابزاری برای دستیابی به رشد پایدار بهره‌­مند می­‌شوند.همچنین برخی اقدامات سیاسی نیز، بازارهایی را ایجاد می‌کند که موجب اشتغال­‌زایی می‌گردند.

با بهره‌­گیری تجارت بین‌الملل، کشورها به طیف وسیعی از کالاها و خدمات علاوه بر کالاهایی دسترسی پیدا می­‌کنند که به‌آسانی در منطقه خود در دسترس آن­‌ها هستند. از سوی دیگر، آشنایی با فرهنگ‌های خارجی باعث افزایش تقاضا برای کالاها و خدماتی می‌شود که قبل از این ناشناخته بودند. کالاهای موجود در تجارت بین‌الملل عبارت‌اند از جواهرات، غذا، لباس و روغن. خدمات موجود در تجارت بین‌المللی شامل بانکداری، حمل‌ونقل، مشاوره و گردشگری می‌باشند.

شرکت دانش بنیان اس دیتا با درک ضرورت توسعه خدمات سازمانی داده محور، در سال 1393 آغاز به کار کرد.
این مجموعه با پرورش متخصصان متبحر در زمینه تحلیل اطلاعات فعالیت خود را به طور تخصصی در زمینه‌های تحقیقات بازار، مدیریت ارتباط با مشتری، هوش تجاری، برنامه‌ریزی فروش و مدیریت اثربخشی تبلیغات و توسعه برند گسترش داد.
این شرکت با توسعه و ارائه خدمات خود با محوریت تحلیل داده‌ها، داده‌کاوی (Data Mining) و بیگ دیتا تحولی در اجرای پروژه‌های پژوهشی – صنعتی ایجاد کرده است.

نماد ها


logo-samandehi

آدرس ، تلفن ، ایمیل

تهران، میدان شهر زیبا، خیابان احمد کاشانی، خیابان پردیس

ساختمان پردیس         02140443660        Info@sdata.ir