SDATA

تجارت الکترونیکی B2B

این بخش آمار، اطلاعات و داده‌­های بازار مربوط به تجارت الکترونیکی بنگاه با بنگاه (B2B) می­‌باشد. این داده‌­ها شامل اطلاعات مربوط به حجم و ارزش تجارت الکترونیکی بنگاه با بنگاه، و همچنین آمار این نوع تجارت الکترونیکی در بخش فردی، دست‌آوردها و ارتباطات بین بخشی و ارقام تجارت الکترونیکی خاص هر کشور است.

تجارت الکترونیکی بنگاه با بنگاه (B2B) به توصیف تجارت بین کسب و کارها در سطح تولیدکنندگان، عمده‌فروشان و خرده‌­فروشان می­‌پردازد که در مقابل تجارت بین شرکت­‌ها و عموم افراد یا دولت‌­ها قرار دارد. محصول نهایی یک شرکت اغلب نتیجه تبادلات چندگانه بنگاه با بنگاه است که به ایجاد یک زنجیره تأمین کالا کمک می­‌کند و کالاها و مواد مورد نیاز برای تولید محصولات آن را فراهم می­‌کنند. دارایی­‌ها و حمل و نقل مایحتاج به صورت نامتغیری نیاز به فرایند ارسال کالا دارد که ارزش تجارت الکترونیکی در این مورد از سال ۲۰۰۳ تقریباً در هریک از بخش‌­های ایالات متحده آمریکا بیش از دو برابر شده است و طبق آمارهای اخیر، تبادلات تجارت الکترونیکی در ارسال کالاهای تولیدی نیز افزایش یافته است که نمایانگر حدود نیمی از ارزش تمام محموله‌­های تولیدی می‌­باشد.

ارزش تجارت الکترونیکی در تجارت عمده‌­فروشی

ارزش تجارت الکترونیکی در تجارت عمده‌­فروشی، که به عنوان واسطه ​​در توزیع محصولات عمل می­‌کند، همچنین موضوع اصلی در تجارت الکترونیکی بنگاه با بنگاه است. تجارت الکترونیکی تقریباً ۱۸ درصد از کل فروش عمده‌فروشی تجارت بازرگانی را در سال ۲۰۱۱ با ارزش بیش از ۱٫۵ تریلیون دلار آمریکا تشکیل داده‌­است. داده‌های موجود در بازار اغلب براساس بخش تقسیم‌بندی می‌­شوند و ارزش تجارت الکترونیکی در تجارت عمده‌­فروشی صنایعی مانند وسایل نقلیه موتوری و تجهیزات خودروسازی یا مبلمان از میان سایر موارد با شرح جزئیات ارائه می­‌شوند.

تبادلات بین بنگاهی محدود به خرده‌­فروشی و آماده‌­سازی برای فروش محصولات نیست. تجارت الکترونیکی بنگاه با بنگاه همچنین شامل خرید و فروش شرکت‌­هایی مانند و‌ب‌­سایت­‌های به اشتراک‌گذاری عکس یا سایر دامنه‌­های آنلاین می­‌شود. ارتباط و بازاریابی بین کسب و کارها نیز برای موفقیت این بخش مهم محسوب می‌­شود و بنگاه‌­ها حتی از بسترهای رسانه‌­های اجتماعی نیز برای کمک به شکل­‌گیری و حفظ روابط با سایر بنگاه­‌ها استفاده می­‌کنند.

شرکت دانش بنیان اس دیتا با درک ضرورت توسعه خدمات سازمانی داده محور، در سال 1393 آغاز به کار کرد.
این مجموعه با پرورش متخصصان متبحر در زمینه تحلیل اطلاعات فعالیت خود را به طور تخصصی در زمینه‌های تحقیقات بازار، مدیریت ارتباط با مشتری، هوش تجاری، برنامه‌ریزی فروش و مدیریت اثربخشی تبلیغات و توسعه برند گسترش داد.
این شرکت با توسعه و ارائه خدمات خود با محوریت تحلیل داده‌ها، داده‌کاوی (Data Mining) و بیگ دیتا تحولی در اجرای پروژه‌های پژوهشی – صنعتی ایجاد کرده است.

نماد ها


logo-samandehi

آدرس ، تلفن ، ایمیل

تهران، میدان شهر زیبا، خیابان احمد کاشانی، خیابان پردیس

ساختمان پردیس         02140443660        Info@sdata.ir