SDATA

تبلیغات و بازاریابی رسانه‌ای

تبلیغات و بازاریابی رسانه‌ای

در زیرمجموعه تبلیغات و بازاریابی رسانه‌ای اطلاعاتی راجع به فعالیت­‌های بازاریابی و تبلیغاتی ارائه می­‌شود که توسط شرکت­‌ها با اندازه­‌های مختلف و همچنین سازمان­‌های غیردولتی بکار می­‌روند.

داده­‌های ارائه شده در این بخش شامل اطلاعات کانال‌­های سنتی بازاریابی مانند نمایش­‌های تجاری یا بازاریابی مستقیم و همچنین بازاریابی رو به رشد تلفن همراه و رسانه‌­های اجتماعی می‌­شود. اطلاعات مربوط به بودجه شرکت و صنعت، به صورت کلی و به صورت مجزا برای هر کانال، همراه با رتبه­‌های اثربخشی روش‌­های مختلف بازاریابی بنگاه با بنگاه (B2B) و بنگاه با مصرف کننده (B2C) در دسترس می‌باشند. آمار و ارقام مربوط به برند­ها و ارزش برندها به صورت کلی و به صورت جداگانه برای هریک از صنایع به همراه رتبه­‌بندی­‌های ارزش برند ایجاد شده توسط­ شرکت‌­هایی مانند شرکت تحقیقات تبلیغ Millward Brown یا شرکت مشاوره بازاریابی Interbrand نیز در پایگاه قرار گرفته‌­اند. اطلاعات مربوط به انواع مختلف آژانس‌­ها، از جمله رسانه­‌ها، روابط عمومی و آژانس­‌های تبلیغاتی از جمله آمار تجاری بنگاه‌­های انفرادی و همچنین رتبه­‌بندی­‌های درآمد و خلاقیت در این بخش ارائه می­‌شوند.

داده‌­های تبلیغات و بازاریابی رسانه‌ای شامل آمار مربوط به هزینه‌های تبلیغاتی، درآمدها و اثربخشی تبلیغات می‌­شوند. آمار هزینه­‌ها شامل هزینه­‌های کلی برای تبلیغات و همچنین داده‌­های مربوط به هزینه‌­های تبلیغاتی تفکیک­ شده بر اساس انواع رسانه، میزان دسترسی به کمپین‌­های تبلیغاتی (محلی و ملی) و هزینه‌­های فردی برای شرکت‌­ها و برندهای مختلف هستند. آمار درآمد تبلیغاتی برای رسانه­‌های آنلاین و آفلاین و همچنین برای شرکت­‌های مختلف یا نمایش جوایز نیز موجود است. به علاوه، آمار مربوط به اعتماد به تبلیغات و تعداد دفعات اقدام به خرید پس از پخش انواع خاصی از تبلیغات نیز به همراه رتبه­‌بندی پربازدیدترین تبلیغات ویدیویی آنلاین در این بخش فراهم شده ­است.

شرکت دانش بنیان اس دیتا با درک ضرورت توسعه خدمات سازمانی داده محور، در سال 1393 آغاز به کار کرد.
این مجموعه با پرورش متخصصان متبحر در زمینه تحلیل اطلاعات فعالیت خود را به طور تخصصی در زمینه‌های تحقیقات بازار، مدیریت ارتباط با مشتری، هوش تجاری، برنامه‌ریزی فروش و مدیریت اثربخشی تبلیغات و توسعه برند گسترش داد.
این شرکت با توسعه و ارائه خدمات خود با محوریت تحلیل داده‌ها، داده‌کاوی (Data Mining) و بیگ دیتا تحولی در اجرای پروژه‌های پژوهشی – صنعتی ایجاد کرده است.

نماد ها


logo-samandehi

آدرس ، تلفن ، ایمیل

تهران، میدان شهر زیبا، خیابان احمد کاشانی، خیابان پردیس

ساختمان پردیس         02140443660        Info@sdata.ir