SDATA

بیمه

بیمه نامه

بخش بیمه شامل داده­‌های مربوط به جنبه­‌های اجتناب ناپذیر و کاملاً ضروری در زندگی هر فرد می‌­باشد. در اصل بیمه، به تدابیر مالی از پیش صورت گرفته برای دفع خطرات احتمالی اطلاق می‌شود که جان و مال افراد را تهدید  می‌کنند. بیمه عبارت است از انتقال مساوی ریسک و خطر از یک نهاد به نهاد دیگر در ازای پرداخت هزینه‌­ای معین.

بیمه­‌گر یا حامل بیمه، شرکتی است که فروش بیمه نامه را انجام می­‌دهد. بیمه­‌گذار، و یا به عبارت دیگر دارنده بیمه نامه، فرد حقیقی و یا نهادی است که بیمه نامه را خریداری می­‌کند. حق بیمه به مبلغ پولی گفته می­‌شود که در ازای دریافت مقدار معینی از پوشش خدمات بیمه­ پرداخت می­‌شود.

عملکرد بیمه به گونه‌­ای است که از طریق جمع­‌آوری منابع مالی از میان تعداد زیادی از نهاد­های بیمه­‌گذار صورت می­‌پذیرد، و در واقع شرکت­‌های بیمه با استفاده از جمع وجوه مبالغ پرداخت شده توسط هر یک از بیمه­‌گران امکان جبران خسارات وارده به برخی از این نهادها را تأمین می­‌نمایند.

به طور بالقوه، هرگونه خطری که از لحاظ کمی قابل اندازه‌­گیری باشد را می­‌توان بیمه نمود و به همین دلیل طیف گسترده‌­ای از انواع بیمه نامه‌ها وجود دارند، برخی از رایج­‌ترین انواع بیمه نامه­‌ها عبارتند از بیمه اتومبیل، خدمات درمانی، تصادفات، بیماری­‌ها، بیکاری، تلفات، عمر، تدفین و اموال. قابلیت بیمه­‌پذیری، که به صورت نظری به عنوان قابلیت بیمه نمودن نوع خاصی از ضرر تعریف می‌­شود، در حقیقت به طور معمول حد و حدود بیمه نامه از طریق شناسایی ویژگی­‌های مشترک راجع به خطرات مورد نظر تعیین می­‌گردد. توصیه می­‌شود برای یافتن بیمه‌­نامه مورد نظر خود به دنبال بسته خدمات ارائه شده با بهترین قیمت­‌ها باشید زیرا قیمت‌­های خدمات بیمه‌گذاران اغلب با یکدیگر متفاوت هستند.

شرکت دانش بنیان اس دیتا با درک ضرورت توسعه خدمات سازمانی داده محور، در سال 1393 آغاز به کار کرد.
این مجموعه با پرورش متخصصان متبحر در زمینه تحلیل اطلاعات فعالیت خود را به طور تخصصی در زمینه‌های تحقیقات بازار، مدیریت ارتباط با مشتری، هوش تجاری، برنامه‌ریزی فروش و مدیریت اثربخشی تبلیغات و توسعه برند گسترش داد.
این شرکت با توسعه و ارائه خدمات خود با محوریت تحلیل داده‌ها، داده‌کاوی (Data Mining) و بیگ دیتا تحولی در اجرای پروژه‌های پژوهشی – صنعتی ایجاد کرده است.

نماد ها


logo-samandehi

آدرس ، تلفن ، ایمیل

تهران، میدان شهر زیبا، خیابان احمد کاشانی، خیابان پردیس

ساختمان پردیس         02140443660        Info@sdata.ir