SDATA

برق

آمار برق در این بخش شامل مهم‌­ترین و به روزترین داده­‌های مربوط به صنعت برق می­‌باشد. سوخت­‌های ذغال سنگ، گاز طبیعی و هسته‌­ای مهم­‌ترین منابع تولید برق در سراسر جهان هستند. گاز طبیعی به طور ویژه و روغن شیل تا حد معینی در نتیجه پیشرفت­‌های صورت گرفته در زمینه شکستگی (شکست) هیدرولیکی و روش‌­های حفاری افقی، تبدبل به منابع انرژی ارزان و قابل اعتماد شده‌­اند.

در نتیجه صنعت انرژی مقادیر بی سابقه ای از مایعات گران­‌بها را از ته­‌نشست­‌هایی آزاد می­‌سازد که قبلاً تصور می‌­شد غیرقابل دسترسی یا غیر اقتصادی باشند تخمین زده می‌شود که روغن شیل با قیمتی در حدود ۷۰ دلار برای هر بشکه صرفه اقتصادی داشته باشد. با وجود استفاده متداول از سوخت­‌های غیرتجدید پذیر، انرژی الکتریکی را همچنین می‌توان از منابع تجدید پذیر از جمله انرژی باد، نیروی برق و انرژی فتوولتائیک خورشیدی تولید نمود. به طور عمده، جریان الکتریکی توسط شرکت­‌های خدمات جانبی شهری تولید ­می­‌شود و از طریق شبکه­‌های بزرگ یکطرفه به مشتریان نهایی انتقال می‌­یابد.

شرکت دانش بنیان اس دیتا با درک ضرورت توسعه خدمات سازمانی داده محور، در سال 1393 آغاز به کار کرد.
این مجموعه با پرورش متخصصان متبحر در زمینه تحلیل اطلاعات فعالیت خود را به طور تخصصی در زمینه‌های تحقیقات بازار، مدیریت ارتباط با مشتری، هوش تجاری، برنامه‌ریزی فروش و مدیریت اثربخشی تبلیغات و توسعه برند گسترش داد.
این شرکت با توسعه و ارائه خدمات خود با محوریت تحلیل داده‌ها، داده‌کاوی (Data Mining) و بیگ دیتا تحولی در اجرای پروژه‌های پژوهشی – صنعتی ایجاد کرده است.

نماد ها


logo-samandehi

آدرس ، تلفن ، ایمیل

تهران، میدان شهر زیبا، خیابان احمد کاشانی، خیابان پردیس

ساختمان پردیس         02140443660        Info@sdata.ir