SDATA

بانک‌ها و خدمات مالی

خدمات مالیدر بخش بانک­ و خدمات مالی، داده‌های آماری مرتبط با این بخش حیاتی در نظام مالی دولت­ ارائه می‌شود.

خدمات مالی را که بانک‌­ها ارائه می‌دهند جزو بخش اساسی زندگی روزانه افراد هستند. اشکال مختلف بانک­داری برای پاسخ­گویی به نیازهای مشتریان حقیقی، شرکت­‌ها و یا دولت­‌ها وجود دارند. خدمات بانک­داری شرکتی در حقیقت بازوی بخش بانک­داری است که اکثر مردم برای رفع نیازهای روزمره خود با آن­‌ها در تماس هستند و در اصطلاح عامیانه بانک نامیده می‌شوند.

خدمات ارائه شده توسط بانک­‌های تجاری مواردی از قبیل تأمین وام­‌های شخصی، تجاری، مسکن، کارت­‌های اعتباری، دسته چک و محصولات سرمایه‌­گذاری مانند وجوه مشترک برای مشتریان را دربرمی­‌گیرند. به طور عمده، اصطلاح «بانک تجاری»، این نوع بانک­داری را از بانک­‌های سرمایه­‌گذاری متمایز می­‌نماید. بانک­‌های سرمایه‌­گذاری خدمات متفاوتی را نسبت به خدمات بانک­‌های تجاری ارائه می­‌دهند. عملکرد بانک­‌های سرمایه­‌گذاری به گونه‌­ای است که خدمات بازار سرمایه، مشروط بر بدهی و حقوق صاحبان سهام را فراهم می­‌سازند تا امور معاملاتی شرکت­‌ها مانند ادغام و مالکیت دارایی­‌ها به آسانی صورت پذیرند. به‌علاوه، بانک­‌های سرمایه­‌گذاری خدمات بانکی خصوصی را نیز به افراد حقیقی ارائه می­‌دهند، اما در واقع خدمات خصوصی تنها در دسترس افراد حقیقی دارای ارزش خالص بالا قرار می­‌گیرند. به عبارت دیگر افراد واجد شرایط برای دریافت خدمات بسیاری از بانک‌­های سرمایه‌گذاری، نیازمند حداقل مقدار خالص دارایی می‌باشند.

با وجود اینکه بانک­‌ها بخش مهمی از خدماتی را تشکیل می­‌دهند که به عنوان خدمات مالی شناخته می­‌شوند، اما از سوی دیگر، صنعت بانک­داری در عین حال طیف وسیعی از سایر صنایع را نیز در برمی­‌گیرد که در مدیریت پول مؤثر می­‌باشند. این صنایع شامل تمامی موارد مالی از جمله شرکت‌­های کارت اعتباری، اتحادیه‌­های اعتباری، شرکت‌های حسابداری، صندوق­‌های سرمایه­‌گذاری و کارگزاری سهام می­‌شوند.

شرکت دانش بنیان اس دیتا با درک ضرورت توسعه خدمات سازمانی داده محور، در سال 1393 آغاز به کار کرد.
این مجموعه با پرورش متخصصان متبحر در زمینه تحلیل اطلاعات فعالیت خود را به طور تخصصی در زمینه‌های تحقیقات بازار، مدیریت ارتباط با مشتری، هوش تجاری، برنامه‌ریزی فروش و مدیریت اثربخشی تبلیغات و توسعه برند گسترش داد.
این شرکت با توسعه و ارائه خدمات خود با محوریت تحلیل داده‌ها، داده‌کاوی (Data Mining) و بیگ دیتا تحولی در اجرای پروژه‌های پژوهشی – صنعتی ایجاد کرده است.

نماد ها


logo-samandehi

آدرس ، تلفن ، ایمیل

تهران، میدان شهر زیبا، خیابان احمد کاشانی، خیابان پردیس

ساختمان پردیس         02140443660        Info@sdata.ir