SDATA

بازارهای مالی

بازار مالیدر بخش بازارهای مالی داده­‌های آماری بازار مالی ارائه می­‌شود که در رابطه با تجارت میان خریداران و فروشندگان و مشارکت­ دارایی­‌های آن­ها با یکدیگر می­‌باشد.

انواع دارایی­ عبارت است از سهام، اوراق قرضه، ارز و مشتقات. قیمت اوراق بهادار که برای تجارت به کار می­‌روند توسط نیروهای بازار تعیین می‌شود. همچنین تغییرات بازار توسط قوانین عرضه و تقاضا اداره می­‌شوند. به‌علاوه، به طور معمول دارای قیمت­‌گذاری شفاف هستند و مقررات اساسی را در زمینه امور تجاری اعمال می‌نمایند. در حال حاضر بازارهای مالی در اکثر کشورهای جهان یافت می­‌شوند. با وجود اینکه برخی بسیار کوچک هستند، برخی دیگر از این بازارها فعالیت­‌های گسترده­‌تری دارند.

اصطلاح «بازار مالی» اغلب تنها به بازارهایی اطلاق می‌شود که برای جمع­‌آوری منابع مالی به کار می­‌روند. انواع متعدد در طولانی مدت، به نام بازار سرمایه، و در کوتاه مدت،  به نام بازار پول شناخته می‌شوند. البته تعدادی از بازارهای مالی دیگر از جمله معاملات آتی، سهام و اوراق بهادار نیز وجود دارند. این بازارهای مالی عملکردهای مختلفی را در سیستم بازار به انجام می­‌رسانند، و همچنین قراردادهای آتی استاندارد را تأمین می­‌نمایند. در نتیجه تأمین مالی به ترتیب از طریق صدور سهام و معاملات آن و سپس از طریق صدور اوراق بهادار صورت می­‌پذیرد.

شرکت دانش بنیان اس دیتا با درک ضرورت توسعه خدمات سازمانی داده محور، در سال 1393 آغاز به کار کرد.
این مجموعه با پرورش متخصصان متبحر در زمینه تحلیل اطلاعات فعالیت خود را به طور تخصصی در زمینه‌های تحقیقات بازار، مدیریت ارتباط با مشتری، هوش تجاری، برنامه‌ریزی فروش و مدیریت اثربخشی تبلیغات و توسعه برند گسترش داد.
این شرکت با توسعه و ارائه خدمات خود با محوریت تحلیل داده‌ها، داده‌کاوی (Data Mining) و بیگ دیتا تحولی در اجرای پروژه‌های پژوهشی – صنعتی ایجاد کرده است.

نماد ها


logo-samandehi

آدرس ، تلفن ، ایمیل

تهران، میدان شهر زیبا، خیابان احمد کاشانی، خیابان پردیس

ساختمان پردیس         02140443660        Info@sdata.ir