SDATA

انرژی و فن‌آوری محیط زیست

در این بخش مهم‌­ترین و به روزترین داده‌­های مربوط به صنعت انرژی و فن‌آوری محیط زیست ارائه می‌شود. یکی از اهداف اصلی این صنعت افزایش بهره‌­وری انرژی درجهان و بی‌خطرسازی زیست‌­‌محیطی بیشتر سیاره می­‌باشد. برای دست‌یابی به چنین اهدافی، این بخش صنعتی فنآوری‌های لازم را در اختیار چندین صنعت دیگر قرارمی‌دهد.

حوزه­‌های اصلی که در بخش انرژی و فن‌آوری محیط زیست مورد استفاده قرار می­‌گیرد عبارتند از:توسعه شهر تمیز، اجرای شبکه هوشمند، تأمین آب تمیز، تولید توربین بادی دریایی و ساحلی، ساخت سلول­‌های فتوولتائیک و ماژول‌های‌خورشیدی، خدمات مدیریت پسماند و فاضلاب، خدمات بازیافت، ساخت ساختمان سبز (کربن صفر) و استقرار لامپ­‌های LED. پروژه­‌ های فناوری محیط‌­‌‌ زیست باید برخی شرایط از جمله استفاده بهینه از انرژی و منابع پایدار را برای قرارگرفتن در رده‌­ی فن­آوری­‌ های پاک فراهم آورند.

به لطف سیاست­‌های حمایتی دولت، بخش فن­آوری سبز همچنان توجه سرمایه­‌گذاران را در سراسر جهان به خود معطوف می‌­سازد. اگرچه چین به جهت برخورداری از آگاهی محیط‌‌ زیست مورد تحسین و توجه ویژه قرار نگرفته­‌است، این کشور به یکی از بزرگ­ترین بازارهای سرمایه­‌گذاری انرژی تجدیدپذیر تبدیل شده است.

شرکت دانش بنیان اس دیتا با درک ضرورت توسعه خدمات سازمانی داده محور، در سال 1393 آغاز به کار کرد.
این مجموعه با پرورش متخصصان متبحر در زمینه تحلیل اطلاعات فعالیت خود را به طور تخصصی در زمینه‌های تحقیقات بازار، مدیریت ارتباط با مشتری، هوش تجاری، برنامه‌ریزی فروش و مدیریت اثربخشی تبلیغات و توسعه برند گسترش داد.
این شرکت با توسعه و ارائه خدمات خود با محوریت تحلیل داده‌ها، داده‌کاوی (Data Mining) و بیگ دیتا تحولی در اجرای پروژه‌های پژوهشی – صنعتی ایجاد کرده است.

نماد ها


logo-samandehi

آدرس ، تلفن ، ایمیل

تهران، میدان شهر زیبا، خیابان احمد کاشانی، خیابان پردیس

ساختمان پردیس         02140443660        Info@sdata.ir