SDATA

انتشار گاز کربن دی اکسید

در این بخش مهم­‌ترین و به روزترین داده‌­ها در مورد انتشار گاز کربن دی اکسید ناشی از مصرف انرژی ارائه می­‌شود. تصور می‌­شود که افزایش سطح دی‌اکسید‌کربن جوی حاصل صنعتی شدن زمین است که از اواخر دهه ۱۷۰۰ آغاز شد. در حال حاضر، چین بزرگ­ترین تولیدکننده انتشار CO2 است.

در سال ۱۹۹۲، سازمان ملل متحد کنفرانس تغییرات آب و هوایی را به منظور مقابله با انتشار دی­‌اکسیدکربن و تغییرات آب و هوایی معرفی کرد. حدود پنج سال بعد، سازمان بین دولتی پروتکل کیوتو را امضا کرد، که از تشکیل این پیمان زیست محیطی، محافظت از سیستم آب و هوایی زمین در برابر دخالت­‌های انسانی خطرناک می­­‌باشد.

مطابق این پیمان، تعدادی از کشورها اقدامات مختلفی را برای کاهش انتشار گاز کربن دی اکسید آغاز کرده­‌اند. این اقدامات شامل معرفی قیمت معین برای کربن، کاهش دام، احیای جنگل­‌ها و کاهش مصرف سوخت­‌های فسیلی در تولید انرژی می­‌باشند. به منظور صرفه­‌جویی در تولید گازهای گلخانه‌ای ناشی از مصرف انرژی، تولیدکنندگان بزرگ گازهای گلخانه­‌ای مانند آمریکا، چین، هند و برزیل شروع به افزودن منابع تجدیدپذیر به ترکیب انرژی­‌های اولیه برای تولید انرژی­‌های ثانویه می­‌کنند.

شرکت دانش بنیان اس دیتا با درک ضرورت توسعه خدمات سازمانی داده محور، در سال 1393 آغاز به کار کرد.
این مجموعه با پرورش متخصصان متبحر در زمینه تحلیل اطلاعات فعالیت خود را به طور تخصصی در زمینه‌های تحقیقات بازار، مدیریت ارتباط با مشتری، هوش تجاری، برنامه‌ریزی فروش و مدیریت اثربخشی تبلیغات و توسعه برند گسترش داد.
این شرکت با توسعه و ارائه خدمات خود با محوریت تحلیل داده‌ها، داده‌کاوی (Data Mining) و بیگ دیتا تحولی در اجرای پروژه‌های پژوهشی – صنعتی ایجاد کرده است.

نماد ها


logo-samandehi

آدرس ، تلفن ، ایمیل

تهران، میدان شهر زیبا، خیابان احمد کاشانی، خیابان پردیس

ساختمان پردیس         02140443660        Info@sdata.ir