SDATA

املاک و مستغلات، اجاره و واگذاری

املاک ومستغلات

داده­‌های موجود در بخش املاک و مستغلات، اجاره و واگذاری آگاهی کاملی را نسبت به امور املاک، تجارت املاک و مستغلات و خرید، فروش و اجاره زمین برای مقاصد تجاری یا مسکونی فراهم می‌­کنند.

املاک و مستغلات، در واقع عبارت است از املاک شامل زمین و ساختمان­‌های موجود در آن از قبیل منابع طبیعی که می‌توان این موارد را اجاره داد و یا واگذار نمود. عمل اجاره، توافقی است که بین مستاجر و صاحب­خانه صورت می‌پذیرد و به موجب آن مستاجر برای استفاده موقت از یک ملک مبلغی را پرداخت می­‌نماید.

دلایل زیادی در تصمیم‌­گیری­‌های افراد برای اجاره ملک به جای خریداری آن وجود دارد. بدیهی­‌ترین این دلایل عدم کفایت مالی است، چرا که بسیاری از افراد توانایی پرداخت تمام قیمت لازم برای کسب مالکیت را ندارند، درحالی‌که از سوی دیگر، برخی از افراد با وجود استطاعت مالی همچنان تمایلی به پذیرش ریسک­‌های مالی همراه با مالکیت ندارند. ریسک­‌هایی مانند تنزل قدرت خرید گروهی از افراد که از دوره­‌های بی‌­ثباتی اقتصادی ناشی می‌­شوند.

در اصل عمل واگذاری یا لیزینگ شباهت زیادی با اصل «وام گرفتن» دارد. بر طبق قراردادهای اجاره مالکیت منتقل نمی‌­شود، بلکه بر طبق اجاره‌نامه مستأجر حق قانونی استفاده از از دارایی‌­های قید شده در دوره مقرر در قرارداد را دارد که تحت پوشش توافق‌­نامه می­‌باشند.

شرکت دانش بنیان اس دیتا با درک ضرورت توسعه خدمات سازمانی داده محور، در سال 1393 آغاز به کار کرد.
این مجموعه با پرورش متخصصان متبحر در زمینه تحلیل اطلاعات فعالیت خود را به طور تخصصی در زمینه‌های تحقیقات بازار، مدیریت ارتباط با مشتری، هوش تجاری، برنامه‌ریزی فروش و مدیریت اثربخشی تبلیغات و توسعه برند گسترش داد.
این شرکت با توسعه و ارائه خدمات خود با محوریت تحلیل داده‌ها، داده‌کاوی (Data Mining) و بیگ دیتا تحولی در اجرای پروژه‌های پژوهشی – صنعتی ایجاد کرده است.

نماد ها


logo-samandehi

آدرس ، تلفن ، ایمیل

تهران، میدان شهر زیبا، خیابان احمد کاشانی، خیابان پردیس

ساختمان پردیس         02140443660        Info@sdata.ir