SDATA

آب و فاضلاب

در این بخش مهم­ترین و به روزترین داده­‌های مربوط به صنعت آب و فاضلاب ارائه می­‌شود. نیاز به آب و فاضلاب نیز دقیقاً مانند احتیاج به هوای تازه به عنوان منبع طبیعی بسیار ضروری برای حیات انسان‌ها و حیوانات محسوب می­‌شود. اگرچه حدود ۷۰ درصد از سطح زمین پوشیده از آب است، اما کمتر از یک درصد از کل منابع آبی سیاره زمین را می‌­توان به عنوان منابع آب شیرین در دسترس طبقه‌­‌بندی نمود.

بنابراین، آب یکی از کمیاب‌ترین و با ارزش‌­ترین منابع در بسیاری از مناطق در سراسر جهان به شمار می­‌رود و پیش­‌‌بینی می­‌شود با توجه به وقوع بلایای طبیعی، میزان آلودگی و افزایش مصرف آب در کشورهای پرجمعیت مانند چین و هند مسئله کمبود آب بیش از گذشته تشدید شود. در کشورهای نو‌ظهور، بخش عمده‌ای از هزینه­‌های زیرساخت آب به سمت پروژه‌ های تصفیه و آب شیرین­‌کنی می­‌رود، در حالی که با گذشت زمان کشورهای توسعه یافته تمایل بیشتری نسبت به سرمایه­‌گذاری در شبکه­‌های آبرسانی نشان می­‌دهند. علاوه بر این، به منظور تشخیص نشت، میزان مصرف آب و کارآمدی بیشتر آب­رسانی، کمتر می‌توان از اجرای زیرساخت اندازه­‌گیری پیشرفته صرف نظر نمود.

شرکت­‌های United Water، Suez Enroundnement، Veolia، Hera، American Water و (SABESP (Companhia de Saneamento Basico از جمله شرکت­‌های پیشرو در رابطه با امور تصفیه­‌خانه­‌های فاضلاب و تأمین آب پاک برای عموم هستند

شرکت دانش بنیان اس دیتا با درک ضرورت توسعه خدمات سازمانی داده محور، در سال 1393 آغاز به کار کرد.
این مجموعه با پرورش متخصصان متبحر در زمینه تحلیل اطلاعات فعالیت خود را به طور تخصصی در زمینه‌های تحقیقات بازار، مدیریت ارتباط با مشتری، هوش تجاری، برنامه‌ریزی فروش و مدیریت اثربخشی تبلیغات و توسعه برند گسترش داد.
این شرکت با توسعه و ارائه خدمات خود با محوریت تحلیل داده‌ها، داده‌کاوی (Data Mining) و بیگ دیتا تحولی در اجرای پروژه‌های پژوهشی – صنعتی ایجاد کرده است.

نماد ها


logo-samandehi

آدرس ، تلفن ، ایمیل

تهران، میدان شهر زیبا، خیابان احمد کاشانی، خیابان پردیس

ساختمان پردیس         02140443660        Info@sdata.ir